Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Krzysztof Chojniak powalczy o reelekcję. Starosta Piotr Wojtysiak startuje do Sejmiku WŁ

Starosta piotrkowski Piotr Wojtysiak zapowiedział start w wyborach do Sejmiku Województwa Łódzkiego. Wojtysiak z pracą w samorządzie związany jest od ponad 20 lat. – Pora na nowe wyzwanie – zapowiedział starosta. Z Kolei Krzysztof Chojniak zapowiedział, że ubiegać się będzie o ponowny wybór na prezydenta miasta.

Na dobre rozpoczęła się kampania wyborcza do samorządu. Wielu dotychczasowych polityków zapowiada swój start w walce o głosy mieszkańców. Jednym z nich jest starosta Piotr Wojtysiak.

W ciągu 20-letniej pracy na rzecz mieszkańców naszego powiatu, doskonale poznałem wyzwania, które są związane z rozwojem ziemi piotrkowskiej, dlatego zdecydowałem się kandydować do Sejmiku Województwa Łódzkiego. Jest to związane z tym, że chcę jeszcze bardziej zadbać o rozwój samorządu powiatowego czy gmin z terenu naszego regionu, w zakresie głównie rozwoju pozyskiwania środków unijnych a także wyzwań związanych z transformacją energetyczną i cyfrową naszego regionu. Chcę jednak podkreślić raz jeszcze, że byłem, jestem i zawsze będę do dyspozycji mieszkańców. To od nich przede wszystkim zależy w jaki sposób i gdzie będę reprezentował naszych mieszkańców jako samorządowiec – powiedział starosta.

Swój start w wyborach samorządowych zapowiedział także prezydent Krzysztof Chojniak.

Mogę potwierdzić, ze będę ubiegał się o ponowny wybór na urząd prezydenta miasta, jednak więcej szczegółów podam za kilka dni.

Powiedział krótko Krzysztof Chojniak w rozmowie z Piotrkowskim24. Chojniak rządzi Piotrkowem od 4 kadencji.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Imiennik
Imiennik
14 lutego, 2024 15:22

Już wystarczy Krzysztofa na tym stanowisku… Niech zajmie się żoną, dziećmi, a nie pchaniem kasy w kieszenie. Niech zejdzie ze sceny, upchał znajomych po stanowiskach, doprowadził do podziałów między mieszkańcami i szyderczo śmieje się z nich wraz z innymi prezesikami.

kaktusfan
kaktusfan
Reply to  Imiennik
14 lutego, 2024 20:38

Dokładnie, rzygać się chce od tego nepotyzmu, wiecznego zadowolenia na gębie tego bigota i przebrzydłych karierowiczów, nierzadko miernot bez kompetencji!!! 😛

dariusz
dariusz
3 marca, 2024 05:20

Dosyć rzadów Chojniaka ,Piotrków umiera.

Polecamy

Back to top button
3
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!