Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Kolejnych 6 rodzin odebrało klucze do mieszkań na Podzamczu

6 kolejnych rodzin otrzymało w poniedziałek (1.03) klucze do swojego nowego „M”. Mieszkania oddano w kompleksowo zmodernizowanej kamienicy przy ul. Starowarszawskiej 5.

– Jestem bardzo szczęśliwa. To nasze pierwsze samodzielne mieszkanie. Myślę, że lokalizacja na Starówce jest bardzo atrakcyjna – mówiła wzruszona pani Anetta, która na Starowarszawską 5 wprowadzi się wraz z synkiem. – Dla młodych ludzi takie mieszkanie to jak wygrana w totolotka. Dziś, aby młodzi mogli kupić mieszkanie to potrzebują nie tylko czasu, ale i dobrej pracy. Taki lokal to ogromna szansa na samodzielny start. Tylko umeblować i mieszkać – wtórowała pani Wiola, która towarzyszyła swoim najbliższym przy odbiorze mieszkań.

W odrestaurowanej kamienicy znalazło się sześć lokali: dwie kawalerki, dwa mieszkania 2-pokojowe oraz dwa 3-pokojowe. Najmniejsze z nich ma 34 a największe 88 metrów kwadratowych. Klucze nowym lokatorom wręczył w poniedziałek (01.03) prezydent Krzysztof Chojniak oraz Elżbieta Sapińska – szefowa TBS.

5 1 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!
%d bloggers like this: