GminyPiotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Kolejne przysiady i pompki w #OskiChallenge

Coraz szersze kręgi zatacza akcja charytatywna #OskiChallenge. O ciężkiej chorobie 7-letniego Oskara Skórniewskiego z powiatu piotrkowskiego, pisaliśmy TUTAJ oraz TUTAJ. Chłopiec cierpi na nieoperacyjny nowotwór mózgu oraz zaburzenia połykania.

By pomóc w zbiórce, kolejne instytucje, firmy, urzędy, stowarzyszenia czy organizacje pozarządowe, przyłączają się do #OskiChallenge. Sprawa jest banalnie prosta. Nominowana do zabawy grupa osób, musi w ciągu 48 godzin wykonać 10 pompek lub przysiadów i wpłacić po 10 złotych za każdą osobę z grupy. Jeśli tego nie zrobi, wpłaca minimum 20 złotych. W #OskiChallenge udział wzięli już ratownicy WOPR, piotrkowscy policjanci, starostwo powiatowe, ratownicy medyczni, funkcjonariusze Aresztu Śledczego w Piotrkowie, koła gospodyń wiejskich, pracownicy jednego z dilerów samochodowych czy strażacy z Piotrkowa. Niektóre z „pompowań” możemy zobaczyć poniżej.

Dzięki wielkiemu zaangażowaniu i determinacji rodziny, klinika w Niemczech zaoferowała leczenie 7-latka. – Dotychczas nie szukaliśmy pomocy finansowej, starając się radzić sobie własnymi zasobami. Niestety koszty leczenia i rehabilitacji przewyższają możliwości finansowe naszej rodziny, dlatego też ośmielamy się prosić o pomoc i wsparcie, ponieważ chcemy, by nasz syn był w przyszłości samodzielny. Kierujemy do Państwa gorącą prośbę o wsparcie finansowe, gdyż to właśnie Wy jesteście nadzieją na poprawę zdrowia Oskara – mówi Rafał Skórniewski, tata Oskara.

Jak jeszcze pomóc Oskarowi? Kliknij poniżej po szczegóły.

5 1 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!