GminykoronawirusWażne wiadomościWydarzenia

Kolejne 3 przypadki COVID-19 w powiecie piotrkowskim – FILM

Starosta Piotrkowski Piotr Wojtysiak poinformował o kolejnych trzech przypadkach zakażenia koronawirusem. To osoby które objęte były kwarantanną po powrocie z zagranicy. Aktualnie w Piotrkowie i powiecie na koronawirus choruje 15 osób.

Drodzy Mieszkańcy Ziemi Piotrkowskiej,

Są nowe 3 potwierdzone przypadki zakażenia COVID-19 u mieszkańców Powiatu Piotrkowskiego. Ważną dla Nas informacją jest fakt, że wszystkie te osoby przebywały w kwarantannie domowej. Jednakże bardzo proszę o zachowanie pełnej ostrożności, zwłaszcza, że pogoda sprzyja, aby wyjść z domu. Nie opuszczajmy naszych domów bez pilnej potrzeby. Jeśli już wychodzimy, to niech nie będzie to w celach towarzyskich. Zabierzmy ze sobą jednorazowe rękawiczki i maseczkę.

Bezwzględny zakaz obejmuje natomiast tych, którzy są na przymusowej kwarantannie. Im pod żadnym pozorem nie można opuszczać pomieszczenia, w którym muszą pozostać odosobnione, aby nie narażać innych na ewentualne zakażenie. Pamiętajmy! Pozostając w domu udaremniamy dalszą transmisję wirusa. Dla bezpieczeństwa własnego i naszych bliskich proszę o determinację i jeszcze więcej sił, które pozwolą nam przeczekać ten niebezpieczny dla naszego zdrowia okres pandemii. #zostańwdomu


Piotr Wojtysiak
Starosta Powiatu Piotrkowskiego

0 0 vote
Article Rating
Tagi

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
Close