Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Kawalerzyści z Tomaszowa będą przysięgać w Piotrkowie

W najbliższą sobotę (8.07) w parku św. Jana Pawła II odbędzie się uroczysta przysięga wojskowa żołnierzy dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej 25 BKPow w Tomaszowie Mazowieckim. Na czas uroczystości w godz. 9-15 zamknięta dla ruchu zostanie ul. Słowackiego na odcinku od ul. Sienkiewicza do pl. Kościuszki. 

W najbliższą sobotę (8.07) o godz. 13.00 przy pomniku św. Jana Pawła odbędzie się uroczysta przysięga wojskowa IV turnusu szkolenia podstawowego żołnierzy dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej.  Podczas uroczystości odbędzie się także prezentacja sprzętu i uzbrojenia wojskowego 25 Brygady Kawalerii Powietrznej połączona z punktem rekrutacyjnym kampanii promocyjnej „Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej”.

W związku z tym, od godz. 9:00 do godz. 15:00 zamknięta dla ruchu zostanie ul. Słowackiego na odcinku od ul. Sienkiewicza do pl. Kościuszki. Wyłączone z użytkowania będą także przystanki autobusowe Słowackiego – Sąd. Autobusy MZK jadące od strony dworca PKP, skręcą ze Słowackiego w Sienkiewicza, następnie w Kopernika i dalej bez zmian. Z kolei „emzetki” jadące od Placu Kościuszki, pojadą prosto w Stronczyńskiego, następnie w lewo do Wojska Polskiego i dalej do Ryneczku z pominięciem dworca PKS.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!