Kandydaci do Rady Powiatu

Views: 666

Niemal 160 kandydatów ubiega się o mandat radnego w 21-osobowej Radzie Powiatu Piotrkowskiego. Wybory odbędą się 21 października, PKW ogłosiła listy wyborcze. Poniżej pełne zestawienie. 

Okręg 1 – 5 mandatów (34 kandydatów)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KOALICJA SAMORZĄDOWA”
1. KULIŃSKI Oskar Jakub, 31 lat, Gorzkowice
2. SOBCZYK Anna Ilona, 46 lat, Dobrenice
3. JĘCEK Witold Grzegorz, 53 lat, Reczków Nowy
4. KĘDRA Bożena Danuta, 42 lat, Sulejów
5. TOMASZEWSKA Anna Janina, 65 lat, Gorzkowice
6. SZYMANEK Agnieszka Zofia, 38 lat, Wielkopole
7. ZAWISZA Rafał, 42 lat, Gorzkowice

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1. KORPAS Józef, 59 lat, Łęg Ręczyński
2. STANIK Marek, 44 lata, Dębowa Góra
3. MROCZKOWSKI Krzysztof, 62 lata, Gorzkowice
4. GADECKA Małgorzata Agnieszka, 48 lat, Gorzkowice
5. WOJAKOWSKA-WOLSKA Anna Marlena, 40 lat, Łęki Szlacheckie
6. SIPA Grzegorz Dominik, 29 lat, Kamocka Wola
7. STOLARSKA Grażyna Maria, 67 lat, Gorzkowice

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE
1. LASEK Grażyna Teresa , 54 lata, Trzepnica
2. KUSA Marcin Bogdan, 37 lat, Ręczno
3. BÓL Stanisław Bogdan, 61 lat, Kolonia Żuchowice
4. KRZEMIŃSKI Marek Stanisław, 51 lat, Dębowa Góra
5. KRASOŃ Agnieszka Ewa, 47 lat, Gorzkowice
6. GRABOWSKA Patrycja Joanna, 25 lat, Skotniki

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. RAWICKI Krzysztof Andrzej, 72 lata, Gorzkowice
2. DOLOT Grzegorz, 45 lat, Gorzkowice
3. GAL Krystyna Józefa, 67 lat, Trzepnica
4. MAJCHRZAK Marian Włodzimierz, 67 lat, Ręczno
5. MASTALERZ Karolina, 31 lat, Ciechomin
6. ZYLBERT Mariusz Marek, 38 lat, Gorzkowice
7. BURZYŃSKA Magdalena Małgorzata, 25 lat, Bujniczki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY POWIAT
1. GŁOWACKI Dionizy Adam, 62 lata, Siucice
2. SZTARK Krzysztof, 58 lat, Bąkowa Góra
3. ŚLĘZAK Tadeusz, 59 lat, Gorzkowice
4. MANIECKA Anna Katarzyna, 37 lat, Grabostów
5. WOJAKOWSKI Ryszard Władysław, 66 lat, Felicja
6. STACHAŃSKA Eliza Małgorzata, 41 lat, Gościnna
7. COK-KARBOWIAK Krystyna Irena, 51 lat, Wielkopole

Okręg 2 – 6 mandatów (40 kandydatów)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1. WOJTYSIAK Piotr Tadeusz, 40 lat, Rękoraj
2. OŚCIK Elżbieta Teresa, 60 lat, Wolbórz
3. FORTAK Leon, 71 lat, Czarnocin
4. KORYTKOWSKI Jerzy Adam, 62 lata, Wola Moszczenicka
5. FILIPCZAK Rafał Henryk , 42 lata, Golesze Parcela
6. CŁAPA Zbigniew Wojciech, 52 lata, Psary-Lechawa
7. KUJAWSKA-WĘŻYK Jolanta, 56 lat, Kosów
8. DZIADCZYK Beata Barbara, 52 lata, Jarosty

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA PIOTRKOWSKA
1. SZYMAŃSKI Michał Kamil, 35 lat, Psary Stare
2. DYBAŁA Ireneusz Stanisław, 42 lata, Moszczenica
3. KRAJEWSKA Honorata, 57 lat, Czarnocin
4. MIKSA Jacek Antoni, 48 lat, Komorniki
5. DUDA Edyta Aneta, 40 lat, Moszczenica
6. JANICKI Jan Franciszek, 57 lat, Srock
7. RYDZOWSKA Teresa Ewa, 62 lat, Czarnocin
8. DURA Magdalena, 48 lat, Raków

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. PIETRASZKO Anna Irena, 55 lat, Jarosty
2. KONDASZEWSKI Krzysztof, 56 lat, Wolbórz
3. SIMA Janusz Marek, 51 lat, Wola Moszczenicka
4. MACIEJEK Tomasz Wiktor, 33 lata, Podolin
5. KŁYS Leszek Robert, 42 lata, Czarnocin
6. WNUKIEWICZ Maria Krystyna, 64 lata, Wolbórz
7. KRZEWSKI Ireneusz Grzegorz, 44 lata, Świątniki
8. KAŹMIERCZAK Anna Elżbieta, 47 lata, Moszczenica

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KOALICJA SAMORZĄDOWA”
1. MIZGALSKA-DĄBROWSKA Anna Arleta, 68 lat, Wolbórz
2. ŚLIWIŃSKA Renata Maria, 49 lat, Czarnocin
3. MAKOWSKA-CEGŁA Maria Jadwiga, 53 lata, Wolbórz
4. ORTEL Danuta Barbara, 41 lat, Baby
5. BOGUSŁAWSKI Jacek Stanisław, 66 lat, Kaleń
6. JAGODZIŃSKI Czesław Paweł 55 lat, Kosów
7. RUBERSZ Jerzy Wojciech, 62 lata, Wolbórz
8. CZAPLA Iwona, 47 lat, Proszenie

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE
1. DERACH Halina Ewa, 63 lata, Pomyków
2. POPIELAWSKI Wojciech Wacław, 61 lat, Wolbórz
3. BIŃKOWSKI Leszek, 55 lat, Szynczyce
4. BĄK Elżbieta Teresa, 58 lat, Żywocin
5. KORYTKOWSKA Teresa, 66 lat, Moszczenica
6. WOJTAK Magdalena Anna, 30 lat, Wolbórz
7. TUCHOWSKA Ewelina Kinga, 34 lata, Golesze Parcela
8. MAGACZ Dariusz Marian, 47 lat, Moszczenica

Okręg 3 – 3 mandaty (30 kandydatów)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1. CUBAŁA Stanisław, 63 lata, Mierzyn
2. KONOPKA Grzegorz Jan, 46 lat, Janówka
3. PIĄTEK Elżbieta, 53 lata, Bazar
4. KABZIŃSKA Urszula, 68 lat, Rozprza
5. MISZTELA Julian Bronisław, 49 lat, Rozprza

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA PIOTRKOWSKA
1. OWCZAREK Jerzy Stanisław, 66 lat, Rozprza
2. PISAREK Lidia, 43 lata, Łochyńsko
3. PAWLICKA Magdalena Bogumiła, 35 lat, Wroników
4. GOSKA Kamila Anna, 33 lata, Milejów
5. KĄKOL Paweł, 37 lat, Rozprza

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. ŁYSOŃ Jerzy Józef, 58 lat, Lubień
2. ZIMNA Barbara, 58 lat, Rozprza
3. MISZTELA Cezary, 45 lat, Rozprza
4. ŁUKASIK Alicja Maria, 53 lata, Cekanów
5. PEŁKA Jan Stanisław, 63 lata, Wola Niechcicka Stara

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KOALICJA SAMORZĄDOWA”
1. LISTWOŃ Anna Renata, 35 lat, Niechcice
2. OLCZYK Dawid, 37 lat, Niechcice
3. MILER Milena, 28 lat, Stefanówka
4. SUSZYŃSKA Urszula Jolanta, 57 lat, Rozprza
5. BARCZYK Robert Przemysław, 41 lat, Straszów

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE
1. MATYSZEWSKI Bernard Tomasz, 60 lat, Mierzyn
2. TARNOWSKI Andrzej, 57 lat, Cieślin
3. DUKOWSKA Joanna Aniela, 36 lat, Białocin
4. OSTER-RYŻEWSKA Anna Małgorzata, 28 lat, Rozprza
5. SZULC Anna Ewa, 50 lat, Rozprza

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY POWIAT
1. MAZERANT Halina, 64 lata, Milejów
2. ZIELIŃSKI Marek, 59 lat, Łazy Duże
3. LISICKA Jolanta Helena, 41 lat, Janówka
4. PATRYARCHA Anna Maria, 37 lat, Ignaców
5. NOWAKOWSKI Mirosław, 38 lat, Nowa Wieś

Okręg 4 – 4 mandaty (24 kandydatów)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KOALICJA SAMORZĄDOWA”
1. ADAMCZYK Grzegorz Jan, 57 lat, Wola Krzysztoporska
2. WÓJCIK Edwarda Józefa, 63 lata, Grabica
3. PALUS Bożena Małgorzata, 60 lat, Polesie
4. BUJACZ Tomasz Marian, 35 lat, Oprzężów
5. PSUJEK Paulina Wioleta, 30 lat, Parzniewice Duże
6. GAWRON Gabriel Dariusz, 19 lat, Olendry

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1. OSSOWSKI Sylwester Stefan, 41 lat, Majków-Folwark
2. OGRODNIK Sławomir Henryk, 41 lat, Wola Rokszycka
3. OLEJNIK Ryszard Andrzej, 57 lat, Bogdanów
4. WÓJTOWICZ Agnieszka Urszula, 44 lata, Glina
5. SALA Joanna Katarzyna, 55 lat, Wola Krzysztoporska
6. MACIASZCZYK Ewa Małgorzata, 51 lat, Dziewuliny

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. PIELUŻEK Robert Dariusz, 47 lat, Wola Krzysztoporska
2. CIEŚLAK Ryszard Franciszek, 61 lat, Mzurki
3. WOCHEŃ Katarzyna Renata, 47 lat, Cisowa
4. KOŁACIŃSKA Jolanta Iwona, 54 lata, Bujny
5. JAKUBIAK Tomasz Antoni, 44 lata, Krzyżanów
6. NIEZGODA-MAGIERA Bogusława Edyta, 37 lata, Parzniewice Małe

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY POWIAT
1. PROCHOŃ Andrzej, 61 lat, Kafar
2. BIELECKA Nina Elżbieta, 30 lat, Wola Bykowska
3. BINIEK Sylwester Jan, 52 lata, Wola Krzysztoporska
4. JASIŃSKI Jarosław Marek, 26 lat, Żychlin
5. FLORCZAK Izabela, 34 lata, Wola Krzysztoporska
6. CHĄDZYŃSKA Małgorzata Ewa, 43 lata, Kacprów

Okręg 5 – 3 mandaty (30 kandydatów)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1. SARLEJ Zbigniew Józef, 60 lat, Sulejów
2. BRZEZIŃSKA Beata Anna, 48 lat, Koło
3. KACPRZYK Mirosław Stanisław, 56 lat, Sulejów
4. PIECHURA Wanda Helena, 71 lat, Przygłów
5. MILCZAREK Antoni Tomasz, 64, Kałek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA PIOTRKOWSKA
1. STOBIECKA Aldona Anna, 42 lat, Sulejów
2. KUŚMIERSKI Damian 43 lata, Witów
3. KĘPSKA Dorota Krystyna 40 lat, Uszczyn
4. LASEK Anna Monika 31 lat, Włodzimierzów
5. CEJNUK Michał Piotr 33 lata, Włodzimierzów

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. MIŚKIEWICZ Katarzyna Regina, 45 lat, Uszczyn
2. SIANOS Włodzimierz Michał, 41 lat, Łęczno
3. BALIŃSKI Andrzej Tomasz, 54 lata, Sulejów
4. MICHALSKA Grażyna, 62 lata, Sulejów
5. BŁASZCZYŃSKI Janusz Roman, 52 lata, Sulejów

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KOALICJA SAMORZĄDOWA”
1. MARCHWIŃSKI Rafał Tomasz, 41 lat, Uszczyn
2. BALCERZYK Jerzy Franciszek, 68 lat, Wójtostwo
3. JANISZEWSKA Katarzyna Eliza, 44 lata, Koło
4. KOŁODZIEJ Wanda Maria, 67 lat, Kłudzice
5. MAZERANT Krzysztof Michał, 31 lat, Barkowice

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE
1. CZERWIŃSKI Ireneusz Włodzimierz, 51 lat, Poniatów
2. BARYŁA Stanisław Paweł, 64 lata, Sulejów
3. MUCHA Iwona Zofia, 49 lat, Korytnica
4. WACH Jacek Andrzej, 50 lat, Sulejów
5. NURCZYŃSKA Małgorzata, 46 lat, Przygłów Las

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY POWIAT
1. JANKOWSKA Dorota Barbara, 46 lat, Przygłów
2. ROŻNOWSKA Wanda Maria, 73 lata, Sulejów
3. RYBAK Sławomir, 50 lat, Sulejów
4. DAJCZ Janusz, 43 lata, Witów Kolonia
5. KUMIDAJ Renata Anna, 51 lat, Sulejów

Komentarzy: 0

Twój adres nie zostanie nigdzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone gwiazdką *