GminyGrabicaWażne wiadomościWydarzenia

Kanalizacja – kolejne etapy inwestycji w Gminie Grabica

W ostatnich dniach z inicjatywy wójta Krzysztofa Kulińskiego odbyły się spotkania informacyjne z mieszkańcami: Olendrów, Bąkowca, Polesia, Twardosławic, Majkowa Średniego oraz Majkowa – Folwarku w sprawie planowanej budowy sieci kanalizacji sanitarnej w tych miejscowościach.

Każdy uczestnik spotkania mógł uzyskać informacje o możliwości podłączenia swojej posesji lub wyjaśnić ewentualne wątpliwości. Omówione zostały również zasady budowy przyłączy do nowej sieci kanalizacyjnej. Należy jednak podkreślić, że przedstawiony przebieg ma charakter koncepcyjny, natomiast dokładna lokalizacja kanalizacji zostanie ustalona indywidualnie z każdym właścicielem gruntu na etapie projektowania.

Dla właścicieli nieruchomości, którzy nie mogli uczestniczyć w spotkaniu lub którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę na temat projektu, informacji udzielają pracownicy Urzędu Gminy w Grabicy osobiście lub pod numerem telefonu 44 616 11 80. Ze względu na czas związany z przygotowaniem szczegółowej dokumentacji urzędnicy proszą mieszkańców wymienionych miejscowości o jak najszybsze zgłaszanie się chętnych do podłączenia swoich posesji.

Modernizacja oczyszczalni i rozbudowa kanalizacji odprowadzającej ścieki, obok dróg, to jedne z najważniejszych zadań i najbardziej kosztownych, z jakimi mierzy się samorząd gminy Grabica.

1 1 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!