GminyGrabicaWażne wiadomościWydarzenia

Zakończono pierwszy etap budowy kanalizacji sanitarnej na odcinku Żychlin-Brzoza

Na terenie Gminy Grabica na bieżąco realizowane są inwestycje w zakresie gospodarki ściekowej, w miejscowościach w których do tej pory nie było sieci kanalizacyjnej.

– Zakończono czynności odbioru zadania inwestycyjnego, polegającego na budowie kanalizacji sanitarnej w miejscowościach: Żychlin, Brzoza oraz Władysławów (etap I). Mieszkańcy tych miejscowości będą mieli możliwość podłączenia posesji do sieci jeszcze w tym roku – mówią urzędnicy. – Przypominamy, iż gmina zapewnia budowę sieci do granicy nieruchomości. Zbudowanie przyłącza leży w gestii właściciela posesji dodają.

– Ta inwestycja umożliwi trwałą poprawę jakości życia, obecnych i przyszłych pokoleń. Dlatego też w dalszym ciągu priorytetem jest rozbudowa sieci kanalizacyjnej na terenie gminy Grabica. Warto nadmienić, że cały czas trwają prace związane z budową II etapu kanalizacji w miejscowościach: Brzoza, Władysławów, Kafar oraz Wola Bykowska, ponieważ ze względu na rozmiary inwestycji i koszty, budowa kanalizacji została podzielona na dwie części – powiedział wójt Krzysztof Kuliński.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!
%d bloggers like this: