Piotrków TrybunalskiWydarzenia

Joga w centrum miasta

Jak zawalczyć o swoje zdrowie i dobre samopoczucie? Pomoże ograniczenie produktów pochodzenia zwierzęcego i ruch. Dlatego zapraszamy do wspólnych ćwiczeń jogi. Dzięki niej możemy również pozbyć się zabójczego stresu, ponieważ tego typu gimnastyka przynosi odprężenie i relaks.

Spotykamy się 31 sierpnia (sobota) w Parku Jana Pawła II przy miejskiej fontannie o godzinie 16. To będzie idealna okazja do rozpoczęcia swojej przygody z jogą lub poznania nowych ćwiczeń.

Zajęcia na świeżym powietrzu poprowadzi nauczycielka jogi z Centrum Edukacyjno-Rehabilitacyjnym “Szansa” Tosia Grajewska – wegetarianka i joginka z powołania oraz animatorka kultury.

– Joga to samo dobro, gorąco zapraszamy. Z takich zajęć można czerpać garściami dobre samopoczucie, dzięki czemu uzdrowimy swoje ciało i wyciszymy umysł. Zajęcia są oczywiście bezpłatne. Ze sobą trzeba zabrać tylko matę lub koc i dobry humor – powiedział współorganizator akcji Maciej Kozielewski z piotrkowskiego oddziału Fundacji Viva Akcja dla Zwierząt

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane artykuły

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x