KulturaNadchodzące wydarzeniaPiotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Piotrkowski „Tydzień Wege”

Ogólnopolski Tydzień Wege to największa i najstarsza impreza promująca weganizm w Polsce. Tegoroczna 17. edycja odbędzie się 28 – 28 maja i obejmie szereg wydarzeń online i stacjonarnych, których głównym celem jest promocja diety roślinnej i zdrowego stylu życia.

Wydarzenie kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych zmianą nawyków żywieniowych z różnych powodów – dla zwierząt, zdrowia i środowiska. W Piotrkowie z tej okazji będziecie mieli okazję doświadczyć praktyki jogi w plenerze prowadzonej przez Tosia Yoga. Miłośników jednośladów zabierzemy na wycieczkę rowerową nad sam Zalew Sulejowski – informują organizatorzy akcji. – Na zajęcia jogi na świeżym powietrzu zapraszamy na sobotę 27 maja do parku Poniatowskiego w Piotrkowie. Początek o godzinie 10:00. Wstęp jest wolny, prosimy jedynie o zabranie swoich mat – dodają.

Z kolei wycieczka rowerowa odbędzie się dzień później. – W niedzielę 28 maja o godzinie 11:00 planujemy dla rodzinną wycieczkę rowerową nad sam Zalew Sulejowski. Start ul. Wierzeje 77 przy szlabanie. Meta w Róży Wiatrów w Barkowicach Mokrych – czytamy w komunikacie.

4.5 2 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!