GminyGorzkowiceGrabicakoronawirusMoszczenicaWola KrzysztoporskaWydarzenia

Jeszcze 4 gminy z powiatu nie mają wyznaczonych punktów szczepień przeciwko COVID19

W powiecie piotrkowskim mieszkańcy gmin: Gorzkowice, Grabica, Moszczenica i Wola Krzysztoporska, nie mają jeszcze wyznaczonych miejsc w których szczepienia będą wykonywane. Dlaczego? Żaden podmiot medyczny działający na terenie tych gmin, nie przystąpił do programu szczepień.

Łódzki Oddział Wojewódzki  NFZ – tak jak inne odziały NFZ w Polsce – w miniony piątek, 18 grudnia, rozpoczął dodatkowy, lokalny nabór do Narodowego Programu Szczepień. – W Łódzkiem prowadzimy nabór w 54 gminach, w tym w 4 w powiecie piotrkowskim czyli: Gorzkowice, Grabica, Moszczenica i Wola Krzysztoporska, w których jeszcze nie ma punktu szczepień. Formularze zgłoszeniowe przyjmujemy do 22 grudnia, do północy. Ocena złożonych wniosków potrwa do 24 grudnia – informuje Anna Leder, rzeczniczka prasowa NFZ w Łodzi.

Specjalnie dla placówek medycznych, które chcą zgłosić się do drugiej tury naborów, Narodowy Fundusz Zdrowia  prowadzi konsultacje telefoniczne pod numerem 42 275 41 67 i na miejscu, w salach obsługi klienta.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!