KulturaPiotrków TrybunalskiWydarzenia

Jazz na Rynku

Zapraszamy na kolejny koncert IX sezonu Old Town Jazz. Tym razem scena plenerowa zlokalizowana będzie przy Restauracji Staromiejska , Rynek Trybunalski 4.

Wystąpi PARNAS BRASS BAND – jedyny w Polsce zespół, który łączy tradycję nowoorleańskiego jazzu z brzmieniem współczesnej muzyki rozrywkowej.
Ich twórczość inspirowana jest uliczną muzyką wykonywaną przez nowoorleańskie zespoły dęte na przełomie XIX i XX wieku.

Repertuar zespołu zaspokaja gusta szerokiej publiczności. Znaleźć w nim można zarówno standardy muzyki jazzowej jak i nowe aranżacje znanych przebojów muzyki popularnej. Koncerty Parnas Brass Band cechuje niesamowita ilość pozytywnej energii i zabawy, która wprawia publiczność w niepowtarzalny nastrój.

Parnas Brass Band stworzyła grupa młodych i utalentowanych muzyków, absolwentów Akademii Muzycznej w Katowicach. Pomimo młodego wieku artyści zgromadzili na swoim koncie spore doświadczenie sceniczne. Ich jakże różne, czasem zwariowane osobowości łączą się na scenie w jeden spójny i przebojowy spektakl muzyczny, który porywał publiczność na ulicach i w salach koncertowych polskich i zagranicznych miast.

W Piotrkowie Band w składzie:
Marcin Elszkowski tr
Paweł Palcowski tr
Adam Bławicki sax
Robert Kosiński trbn
Szymon Klekowicki hel
Arek Skolik dr.

PARNAS BRASS BAND
10.08.2019 r., godz. 20.00
Scena plenerowa: Restauracja Staromiejska
Rynek Trybunalski 4, Piotrków Trybunalski

Wstęp wolny. Organizatorem koncertu jest Stowarzyszenie Loża Kulturalna Stare Miasto.IX Festiwal Old Town Jazz jest dofinansowany ze środków Urzędu Miasta w Piotrkowe Trybunalskim.

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane artykuły

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x