GminyGrabicaKultura

Grabica – koncert z okazji Dnia Kobiet

Dzień Kobiet to święto które mocno zakorzeniło się w Polskiej historii. Tego dnia, w kwiaciarniach, ustawiają się długie kolejki panów, z kolei panie uwielbiają być doceniane choćby małym gestem, a 8 marca stwarza ku temu idealną sposobność.

W środowy wieczór, 8 marca w Gminnym Centrum Kultury w Grabicy również można było poczuć kobiecy klimat. Na scenie zagościły piosenki o kobietach, dla kobiet i nie tylko… Z inicjatywy wójta gminy Grabica w sali widowiskowej odbył się niezwykły koncert – dedykowany wyłącznie paniom. Kobieca publiczność mogła wysłuchać najpopularniejszych i tych nieco mniej znanych utworów Zbigniewa Wodeckiego, w interpretacji Andrzeja Kozińskiego.

W ponadczasowym repertuarze znalazły się przeboje, które po dziś są śpiewane nawet przez wszystkie pokolenia. Nie zabrakło także utworów poważniejszych, które pod warstwą pięknych melodii, w tekstach skrywały życiowe opowieści. „Zacznij od Bacha”, „My Way”, „Lubię wracać tam, gdzie byłem” – te i wiele innych przebojów w niezwykłej aranżacji wzbudziło zachwyt zgromadzonych na widowni pań.

Poza muzycznymi atrakcjami, nie zabrakło również kwiatów i życzeń od wójta Krzysztofa Kulińskiego oraz Przewodniczącego Rady Gminy Dariusza Kalisiaka w podziękowaniu za obecność, energię i wkład w życie społeczne Gminy. Wieczór okazał się wydarzeniem o niepowtarzalnym klimacie, pełnym momentów wzruszenia i wyrażenia wdzięczności wobec wszystkich pań.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!