GminyKulturaNadchodzące wydarzeniaWażne wiadomościWolbórzWydarzenia

Gospel Joy i Joanna Kołaczkowska podczas Kolorów Polski w Wolborzu

Ponad tysiąc osób kołysało się w rytm muzyki gospel na wyjątkowym koncercie wędrownego festiwalu Kolory Polski Filharmonii Łódzkiej w Wolborzu. Wystąpił Gospel Joy i Joanna Kołaczkowska. 

Koncert odbył się na scenie plenerowej w parku przy Pałacu Biskupów Kujawskich w Wolborzu. Wystąpił przed ponad tysięczną publicznością poznański zespół Gospel Joy, który już od ćwierć wieku koncertuje z powodzeniem w Polsce i za granicą. Grupie towarzyszyła znakomita aktorka teatralna i kabaretowa Joanna Kołaczkowska, znana z kabaretów Potem i Hrabi.

Wśród gości plenerowego koncertu obecni byli poseł Grzegorz Lorek, Zbigniew Ziemba wicemarszałek województwa łódzkiego, Andrzej Jaros burmistrz Wolborza, Zbigniew Klewin przewodniczący Rady Miejskiej w Wolborzu, Michał Szymański wiceprzewodniczący rady powiatu piotrkowskiego, Kamila Dubilas dyrektor Wolborskiego Centrum Kultury oraz ks. Tomasz Owczarek z wolborskiej kolegiaty. 

Organizatorem koncertu była Filharmonia Łódzka, współorganizatorem Miasto i Gmina Wolbórz.

Organizatorzy dziękują dyrekcji Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego imienia Andrzeja Frycza Modrzewskiego za udostepnienie terenu na koncert. 

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!