Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Gigantyczna dziura w jezdni

Do naszej redakcji zgłosił się pan Michał, który przesłał zdjęcia ogromnej wyrwy w jezdni. Ta, znajduje się w drodze serwisowej trasy S8 w lesie przy ulicy Wolborskiej. – Jak kiedyś wpadłem w tę dziurę, to myślałem, ze urwałem zawieszenie z jednej strony – mówi nasz czytelnik.

– Ktoś sprayem pomalował na drodze zielone kręgi wokół dziury, chyba po to żeby była lepiej widoczna, ale ostatnio widziałem jak o mały włos wpadł w nią jakiś kierowca z obcą rejestracją. Facet ominął ją w ostatniej chwili – pisze pan Michał. Na zdjęciu z miarką widać, że dziura ma głębokość minimum kilkunastu centymetrów. – Doskonale znam tę wyrwę w jezdni. Pracuję w Wolborzu i przejeżdżam tędy dwa razy dziennie. Jeśli jakiś kierowca wpadnie w tę dziurę w nocy przy większej prędkości, może dojść do tragedii – dodaje inny kierowca, pan Marcin.

Po krótkich poszukiwaniach właściciela drogi, okazało się, że należy ona do Lasów Państwowych. – O tym, że jesteśmy właścicielem tej drogi dowiedzieliśmy się całkiem niedawno, właśnie po zgłoszeniu dotyczącym wyrwy w jezdni – mówi Paweł Kowalski z Nadleśnictwa Piotrków. – Jesteśmy na etapie poszukiwania firmy, która na nasze zlecenie naprawi ten kawałek drogi. Musimy szukać wykonawcę zewnętrznego, ponieważ nie mamy swojego sprzętu do naprawy dziur w jezdni, ponieważ nie dysponujemy drogami z nawierzchnią bitumiczną. Mogę uspokoić kierowców, że dziura niebawem będzie załatana – zapewnia Paweł Kowalski.

Wszelkie sprawy interwencyjne możecie przesyłać nam drogą meilową na adres: redakcja@piotrkowski24.pl lub za pomocą Facebooka.

AKTUALIZACJA:

W poniedziałek po południu, dziura została załatana.

5 3 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Piotrkowianin
Piotrkowianin
12 maja, 2021 21:51

Serio ta ulica nie należy do miasta? Przecież to część ulicy Wolborskiej, która jest drogą powiatową.

Polecamy

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!