Piotrków TrybunalskiWydarzenia

Fundacja Viva znowu protestuje w obronie zwierząt – ZDJĘCIA,FILM

Piotrków Trybunalski jest kolejnym miastem w którym Fundacja Viva zorganizowała protest w obronie zwierząt. W niedzielne przedpołudnie aktywiści fundacji spotkali się na piotrkowskiej “Krzywdzie” by zaprotestować przeciwko hodowaniu zwierząt z przeznaczeniem na futra.

Od 2011 roku Viva czynnie walczy o wprowadzenie zakazu hodowli zwierząt futerkowych w Polsce. Za wprowadzeniem zakazu są nie tylko obrońcy zwierząt, ale też mieszkańcy miejscowości, w których znajdują się fermy. Niestety okrutnego biznesu broni wpływowe lobby, które blokuje prace nad obywatelskimi inicjatywami. Akcje uliczne z okazji Dnia Bez Futra odbędą się w Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Piotrkowie Trybunalskim, Poznaniu, Rzeszowie, Słupsku, Szczecinie, Toruniu, Warszawie i Wrocławiu.

– To już kolejna edycja ulicznych akcji Klatka po klatce – mówi Łukasz Musiał, współorganizator akcji. – Poprzednie cieszyły się sporym zainteresowaniem przechodniów i otworzyły wielu osobom oczy na cierpienie zwierząt eksploatowanych w hodowli przemysłowej – dodaje.

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
2 grudnia, 2019 07:21

Cała prawda o animalsach:
https://www.youtube.com/watch?v=IXBqHQ4W-Ac

Powiązane artykuły

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x