Piotrków TrybunalskiWydarzenia

Ferie także w Miejskim Ośrodku Kultury

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na zajęcia które rozpoczynają się 13 stycznia 2020 r. Skierowane są do dzieci w wieku od 7 do 15 lat.

Zapisując się do jednej z czterech świetlic artystycznych MOK, uczestnicy zajęć skorzystają z wielu atrakcji przygotowanych przez organizatora. Będzie można oddawać się pasjom plastycznym, tanecznym, teatralnym czy fotograficznym na warsztatach w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK. W każdy feryjny wtorek zaprosimy dzieci na zawodowe spektakle teatralne, a w każdą środę na projekcje filmowe do kina “Helios”. Natomiast pierwszy piątek feryjny to wycieczka do Obozu Średniowiecznego w Piotrkowie Trybunalskim i pieczenie kiełbasek przy ognisku. Ostatni dzień ferii zimowych zakończymy Balem Karnawałowym w OEA MOK.

Dodatkowe atrakcje dzieciom ze świetlic artystycznych, w ramach współpracy  z Miejskim Ośrodkiem Kultury,  zapewni również Środowiskowa Świetlica Socjoterapeutyczna “Bartek”. Zapraszamy! Wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona.

Ponadto jak informuje MOK, dzieci nie będące uczestnikami świetlic artystycznych,  mogą wejść na spektakl za okazaniem wejściówek:
– na spektakl 14 stycznia, godz. 11.00 / wtorek / – “Trzy świnki” – wejściówki do odbioru od 8 stycznia 2020 roku w informacji MOK, al. 3 Maja 12,
– na spektakl 21 stycznia, godz. 11.00 / wtorek / – “Księżniczka na ziarnku grochu” – wejściówki do odbioru od 15 stycznia 2020 roku w informacji MOK, al. 3 Maja 12.

Szczegółowe informacje pod nr telefonu: 44 733 91 30.

0 0 vote
Article Rating

Powiązane artykuły

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x