Artykuły SponsorowaneGminyKulturaMoszczenicaNadchodzące wydarzenia

Ferie z GOKiSem

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Moszczenicy zaprasza najmłodszych mieszkańców gminy Moszczenica do wspólnego spędzenia ferii zimowych 2023.

– Zaczynamy od Aquaparku FALA w Łodzi, gdzie na miejscu będzie można skorzystać z wielu wodnych atrakcji. Będą zjeżdżalnie, sztuczna fala, wodna jaskinia, rwący potok czy po prostu kąpiel w basenie. W środę, 18 stycznia na hali sportowej będą rozstawione dmuchańce. Dmuchańce będą różnej wielkości, więc każdy nawet najmniejszy mieszkaniec naszej gminy będzie mógł wyskakać się do woli. W przerwach od skakania będzie można zjeść popcorn czy watę cukrową.19 stycznia pojedziemy do kina na film pt. „Mumie”. Po filmie pojedziemy do piotrkowskiej Mediateki gdzie zajrzymy do strefy zabaw i eksperymentów – Majsternia – wylicza dyrektor GOKiS Włodzimierz Kaźmierczak.

Na finał pierwszego dnia ferii wspólnie z Kasjan Gym&Fan będziemy wspólnie ćwiczyć i rywalizować na hali sportowej.

Drugi tydzień ferii zaczną słodkie warsztaty w piotrkowskiej fabryce lodów i marcepanów.

W środę w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Moszczenicy zapraszamy na spektakl teatralny pt. ”Za horyzont” przygotowany przez Teatr Lalek Igraszka z Warszawy. Po spektaklu zapraszamy na warsztaty z robienia lalek. W czwartek, 26 stycznia, zaplanowano wyjazd do Twardej na kolejne warsztaty tym razem z robienia ciastek.

– Tradycyjnie na zakończenie ferii wspólnie z pizzerią Pizzerią Rocco zapraszamy do pieczenia pizzy. Tegoż dnia będzie można pobawić się również w strefie AgiBagi Animacje Kreatywnie – podsumowuje W. Kaźmierczak.

Zapisy przyjmowane są w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Moszczenicy ul. 100-lecia Odzyskania Niepodległości 2, od poniedziałku do piątku w godz. 8 – 20.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!
%d bloggers like this: