GminyWolbórz

Dzień Kobiet w Wolborzu: Koncert Tomasza Stockingera i tysiąc złotych dla małego Jasia

Burmistrz Wolborza Andrzej Jaros wręczył symboliczny czek na 1 000 zł mamie pierwszego narodzonego mieszkańca Gminy Wolbórz. Z okazji Dnia Kobiet w Wolborzu odbył się okolicznościowy koncert.

1 000 zł dla maluszka to już tradycja w Wolborzu. W  ten sposób Burmistrz honoruje naszego pierwszego narodzonego mieszkańca w danym roku. Jan Świątek urodził się 1 stycznia 2021 i był pierwszym narodzonym dzieckiem w tym roku w powiecie piotrkowskim. Oprócz czeku na 1.000 zł maluch otrzymał też prezenty od Kół Gospodyń Wiejskich Gminy Wolbórz, które wręczyła radna Alina Krakowiak.

Uroczyste przekazanie prezentów rodzicom Janka odbyło się 7 marca 2021 r. w Wolborskim Centrum Kultury, gdzie dla wszystkich zebranych wystąpił Tomasz Stockinger. Koncert odbył się z okazji przypadającego na poniedziałek Dnia Kobiet. Muzycznego spektaklu wysłuchało, z zachowaniem epidemicznych zaleceń, spore grono mieszkanek Wolborza. 

Małemu Jankowi i jego rodzicom, życzenia zdrowia i pomyślności złożyli burmistrz Wolborza Andrzej Jaros oraz Zbigniew Klewin, przewodniczący Rady Miejskiej. 

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!