Piotrków TrybunalskiWydarzenia

Do końca wakacji komunikacja czynna od 6 rano. Klienci zadowoleni?

Ze względu na upały, wydział komunikacji piotrkowskiego starostwa czynny jest już od godziny 6. Sprawdziliśmy, czy o tej porze do urzędu przychodzą petenci.

Wstajemy o świcie by pójść do wydziału komunikacji. Po dotarciu na miejsce, ku naszemu zdziwieniu, w kolejce stoi już kilka osób. – Wreszcie mogę załatwić sprawę przed pracą – mówi zadowolony pan Jan. – Przed pracą i w dodatku kiedy jest nieco chłodniej. Przecież jak te kobiety cały dzień spędzają w gorącu przed komputerem, to aż ich szkoda – dodaje mężczyzna. – To doskonały pomysł. Cieszę się, że urząd zmienił godziny pracy, moim zdaniem to korzyść dla wszystkich, nie tylko dla klientów – mówi mężczyzna, który chciał zarejestrować samochód.

Początkowo zmiana była wprowadzona tylko do 10 sierpnia, jednak sekretarz powiatu zdecydował, że inne godziny urzędowania obowiązywać będą do końca wakacji. – Klienci naszego urzędu chyba polubili to, że sprawy można załatwiać od 6 rano. Do 7.30, czyli do godziny normalnego urzędowania, potrafimy obsłużyć nawet 30 osób – mówi z dumą Małgorzata Łęcka, kierownik Wydziału Komunikacji. – Dziś na przykład zanim zaczęliśmy pracę, w kolejce ustawionych było już chyba 10 osób. Zainteresowanie jak widać jest bardzo duże – dodała Małgorzata Łęcka.

Interesanci niezmiennie za to przyjmowali są w siedzibie Wydziału, czyli w budynku przy al. 3 Maja 33. Na wizytę można umówić się telefonicznie pod numerem: 44 732 31 94.

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane artykuły

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x