RozprzaWydarzenia

Debata o bezpieczeństwie w gm. Rozprza

Debatę społeczną na temat bezpieczeństwa na terenie gminy Rozprza, organizuje tamtejszy Urząd Gminy wraz z Komendą Miejską Policji w Piotrkowie i Komisariatem w Gorzkowicach. Spotkanie o tyle ważne, bo w powiecie piotrkowskim, a zwłaszcza na terenie gminy Rozprza w ostatnim czasie doszło do wielu włamań do domów jednorodzinnych.

Debata pod roboczym tytułem „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie to nasza wspólna sprawa ”, odbędzie się w poniedziałek 26 marca, o godz. 17.00 w Gminnym Centrum Kultury w Rozprzy.

– To spotkanie nie tylko dotyczyć będzie najbardziej emocjonującego tematu, czyli włamań do domów, ale także porozmawiamy między innymi o przygotowaniach do okresu letniego. Przypomnę, że na terenie naszej gminy znajduje się Zalew Cieszanowicki. Tutaj w czasie lata wypoczywa bardzo dużo osób – powiedział w rozmowie z nami Janusz Jędrzejczyk, wójt gminy Rozprza. – Poruszymy także tematy próby oszustw, które zdarzają się na naszym terenie. W domach pojawiają się różnego rodzaju akwizytorzy, ludzie podszywający się pod pracowników ZUS, zakładu energetycznego czy opieki społecznej. Chcemy uczulić naszych mieszkańców na wszelkie formy oszustwa – dodaje wójt Jędrzejczyk.

0 0 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!