reklama
Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Czytelnicy alarmują – niebezpieczna sytuacja na A1!

Do naszej redakcji dotarły zdjęcia zrobione w niedzielę na A1 w okolicy „węzła bełchatowskiego”. Widać na nich nietypowo ustawione separatory oddzielające jezdnie na budowanym odcinku A1.

Na zdjęciu widać plastikowe bariery które blokują jeden z pasów w kierunku Katowic, oraz samochody hamujące tuż przed przeszkodą. – Wygląda to jakby następowało zwężenie drogi, a tymczasem znaki pokazują inaczej. W tym miejscu można jechać „siedemdziesiątką”. Zderzenie rozpędzonego pojazdu z taka przeszkodą, może doprowadzić do poważnego wypadku – mówi nasz czytelnik.

Nie wiadomo czy separatory przesunął wiatr, czy bezmyślny człowiek z wątpliwym poczuciu humoru.

Jeszcze w niedzielę o całej sytuacji redakcja Piotrkowskiego24 poinformowała policję. Zdjęcia przesłaliśmy także do rzecznika prasowego łódzkiego oddziału GDDKIA. Czekamy na komentarz w tej sprawie.

5 1 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Piotrkowianin
Piotrkowianin
9 listopada, 2021 21:39

No i się wyjaśniło: https://www.facebook.com/gddkia „Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad [GDDKiA] 6 godz. · Nieodpowiedzialne zachowanie kierowcy mogło doprowadzić do tragedii❗️ Tylko dzięki szybkiej reakcji służb drogowych i wykonawcy udało się uniknąć tragedii na budowanej autostradzie A1 w woj. łódzkim. Niebezpieczną sytuację spowodował kierowca pojazdu ciężarowego 🚛, który będąc już na łącznicy węzła, postanowił wrócić na ciąg główny autostrady. Wykorzystał do tego tymczasową, techniczną przewiązkę, która z jednej strony odseparowana była znakami U-21, a z drugiej barierami drogowymi jersey. Kierowca zniszczył kilka znaków i porozsuwał bariery, blokując tym samym częściowo jeden pas ruchu. Następnie… po prostu odjechał, narażając jadących w… Czytaj więcej »

Polecamy

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!