GminyMoszczenicaOSPWażne wiadomościWydarzenia

„Czesio” już służy w OSP Srock! – FOTORELACJA

W minioną sobotę (04.03) jednostka z OSP Srock oficjalnie wzbogaciła się o kolejny wóz strażacki. To pojazd GCBA 4,5/34 na podwoziu Renault Kerax. Trafił do Srocka z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Trybunalskim.

– Przekazany samochód pożarniczy od 2003 roku służył w piotrkowskiej Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej, gdzie jako pojazd pierwszego rzutu uczestniczył w setkach zdarzeń na terenie powiatu piotrkowskiego, miasta Piotrkowa Trybunalskiego, jak również na obszarze całego województwa łódzkiego – informuje st.bryg. Paweł Dela Komendant Miejski PSP w Piotrkowie. – W styczniu 2023 r. decyzją Łódzkiego Komendanta Wojewódzkiego PSP w Łodzi został przekazany do jednostki OSP Srock, w której teraz będzie służył, i której życzymy długiej i bezpiecznej eksploatacji – dodał komendant.

Po zakończeniu uroczystości przekazania wozu, odbyło się zebranie sprawozdawcze jednostki OSP w Srocku, w którym strażacy podsumowali 2022 rok.

W uroczystości udział wzięli: Grzegorz Lorek – Poseł na Sejm RP, nadbryg. Grzegorz Janowski łódzki Komendant Wojewódzki PSP w Łodzi, nadbryg. w st.spocz. dh Tadeusz Karcz Członek Prezydium Zarządu Głównego ZOSP RP i prezes Zarządu Oddziału, Wojewódzkiego ZOSP RP w Łodzi, st.bryg. Paweł Dela Komendant Miejski PSP w Piotrkowie Trybunalskim, Piotr Wojtysiak – Starosta Powiatu Piotrkowskiego, Dariusz Magacz – Wicestarosta Powiatu Piotrkowskiego, Marceli Piekarek – Wójt Gminy Moszczenica, władze samorządowe, przedstawiciele zarządu gminnego ZOSP RP.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!
%d bloggers like this: