Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Ciało kobiety znalezione w piwnicy. Mężczyzna odpowie ze znieważenie zwłok

Krzysztof D. odpowie za znieważanie zwłok kobiety, której ciało odnaleziono w piwnicy kamienicy u zbiegu ulic Dąbrowskiego i Słowackiego w Piotrkowie Trybunalskim. W tej sprawie policja zatrzymała dwóch mężczyzn, finalnie jeden z nich usłyszał zarzuty w tej sprawie.

Śledztwo w tej sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci kobiety prowadzi piotrkowska prokuratura. Ciało w piwnicy jednej z kamienic znaleziono na początku października. – Prokuratura Rejonowa w Piotrkowie Trybunalskim prowadzi śledztwo w związku z ujawnionymi w dniu 3 października 2023r. w pomieszczeniu piwnicznym jednej z kamienic w Piotrkowie Tryb. zwłok w zaawansowanym stanie rozkładu, tj. o czyn z art. 155 k.k. Na miejscu wykonano oględziny miejsca ujawnienia zwłok, a także zatrzymano dwie osoby – informuje Magdalena Czołnowska, rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Piotrkowie.

Prokurator zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok kobiety. – We wstępnej opinii biegli Zakładu Medycyny Sądowej w Łodzi wskazali, że nie stwierdzono zmian urazowych mogących tłumaczyć przyczynę śmierci kobiety. Na dzień dzisiejszy do sprawy nie została złożona ostateczna opinia przez biegłych. Wydano także postanowienie o przedstawieniu zarzutów i ogłoszono jednemu z zatrzymanych mężczyzn Krzysztofowi D. zarzut o czyn z art. 262 § 1 kk, wobec podejrzanego zastosowano dozór Policji. Druga z zatrzymanych osób została przesłuchana w charakterze świadka – dodaje prokurator Czołnowska.

Aktualnie trwają czynności mające na celu potwierdzenie tożsamości zmarłej kobiety oraz ustalenie okoliczności i przyczyn jej śmierci.

4.5 2 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!