Piotrków TrybunalskiWydarzenia

Choinka na mikołajki. Będą dodatkowe iluminacje

6 grudnia odbędzie się uroczyste odpalenie świątecznej choinki, która stanie w Rynku Trybunalskim. Bożonarodzeniowe drzewko rozbłyśnie punktualnie o godz. 18.00.

W mikołajki, 6 grudnia, zaplanowano uroczyste odpalenie 10-metrowej choinki, która stanie w Rynku Trybunalskim. Na przybyłych czekać będą słodkie niespodzianki.

Podobnie, jak w poprzednim roku, w parku Jana Pawła II stanie bożonarodzeniowa bombka, a urzędnicy zaplanowali także zakup nowych iluminacji. Ponadto magistrat planuje kupno dodatkowych iluminacji. Będą to sanie świętego Mikołaja, oraz prezent. To przestrzenne figury, do których można wejść i zrobić sobie zdjęcie. Bombka zakupiona w zeszłym roku stoi już na Krzywdzie. Gdzie staną nowe iluminacje? Tego jeszcze nie wiadomo.

Oprócz tych elementów, na latarniach pojawią się inne bożonarodzeniowe elementy. Dekoracje zawisną m.in. w Rynku Trybunalskim oraz uliczkach piotrkowskiej starówki, w okolicach placu Kościuszki, al. 3 Maja, pasażu Karola Rudowskiego, a także nad ulicami: Narutowicza, Słowackiego, POW, Sienkiewicza i Dąbrowskiego. Dopełnieniem ozdób będą trzy żywe choinki, które staną w centrum miasta przy ul. POW, w parku Jana Pawła II oraz przy pl. Kościuszki.

 

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Peryskop
Peryskop
3 grudnia, 2018 14:37

I w tym roku też pijani Ukraińcy będą rozwalac choinkę w rynku?

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x