KulturaNadchodzące wydarzeniaWażne wiadomościWydarzenia

Burmistrz Wolborza zaprasza na Dzień Kobiet

Na scenie Wolborskiego Centrum Kultury wystąpi Tomasz Stockinger. Tradycyjnie podczas koncertu Burmistrz Wolborza pogratuluje pierwszej mamie narodzonego dziecka w 2021 roku.

Uroczysty koncert z okazji Dnia Kobiet odbędzie się w sobotę 7 marca o godz. 16:00 w Wolborskim Centrum Kultury. Wystąpi popularny aktor Tomasz Stockinger. Podczas uroczystości odbędzie się również wręczenie przez Burmistrza Wolborza Andrzeja Jarosa tradycyjnego czeku na 1000 zł dla pierwszego mieszkańca naszej gminy urodzonego w 2021 roku.

Recital Tomasza Stockingera „Już nie zapomnisz mnie”, to piękne wspomnienie dwudziestolecia międzywojennego w muzyce i słowie. Popołudnie spędzimy w klimacie najpiękniejszych szlagierów polskiego kina przedwojennego.

Tytuł programu pochodzi od piosenki „Już nie zapomnisz mnie”, która stanowiła główny motyw muzyczny polskiej komedii „Zapomniana melodia” z 1938 roku. Koncert poświęcony jest twórcom takim jak Henryk Wars czy Jerzy Jurandot. A jako że wykonawcą jest aktor, oddaje także przez swój recital hołd gwiazdom kina przedwojennego i przypomina Eugeniusza Bodo, Aleksandra Żabczyńskiego, Antoniego Fertnera i innych.
Ten program to elegancja i szyk minionych lat, wciąż tak żywo wspominanych.

Bezpłatne wejściówki można nabyć w Wolborskim Centrum Kultury.
Rezerwacja pod nr tel. 44 6164 405. Ilość miejsc ograniczona.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!