AleksandrówWydarzenia

Aleksandrów inwestuje

Pod koniec sierpnia br. ruszyły intensywne prace związane z realizacją budowy sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej im. T. Kościuszki w Aleksandrowie. Wykonawcą zadania jest firma „Revbud” z Torunia, która wygrała przetarg na jego realizację. Gmina Aleksandrów, jako jeden z nielicznych samorządów w powiecie, otrzymała dofinansowanie dla tej inwestycji udzielone przez Ministra Sportu i Turystyki ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Programu Rozwoju Szkolnej Infrastruktury Sportowej kwotą 1.734.100 złotych. Całkowita wartość inwestycji to 4 218 564,08 złotych. Zakończenie prac budowlanych planowane jest na 2020 rok. Wójt Głowacki podkreśla wagę tego przedsięwzięcia dla społeczności szkolnej Aleksandrowa, ale również dla całej gminy.

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim
Anonim
13 września, 2018 12:12

Szkoda tylko, że te inwestycje nie dają miejsc pracy dla mieszkańców. Zresztą u nas w gminie odśnieża firma zewnętrzna, budują firmy z drugiego końca Polski.

Robek
Robek
Reply to  Anonim
13 września, 2018 15:00

Czy w naszej gminie istnieją firmy posiadające odpowiednie kompetencje, zaplecze oraz doświadczenie pozwalające na podjęcie się budowy obiektu użyteczności publicznej jakim jest hala sportowa?
Nie sądzę.
Proszę zauważyć, że położenie kawałka kostki to nie to samo co budowa hali, która ma służyć nam wszystkim przez długie lata!

Gość..
Gość..
Reply to  Anonim
14 września, 2018 05:23

Wójt inwestuje w młode pokolenie i to się liczy.Dzieci czekały na tą sale wiele lat i są za to wdzięczne.Ten komentarz zupełnie nie na miejscu.Drogi Anonimie chyba jesteś z grona tych ludzi co im wszystko nie pasuje!

Powiązane artykuły

Back to top button
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x