GminyWażne wiadomościWolbórzWydarzenia

Aktywne i pełne pasji wakacje w Wolborzu

Zakończyła się realizacja projektu ,,Aktywne wakacje pełne pasji” realizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Wolborzu, a sfinansowanego ze środków Fundacji PZU. W ramach projektu dla 120 dzieci z Gminy Wolbórz zorganizowane zostały cztery turnusy półkolonii, 200 godzin zajęć i warsztatów dydaktycznych z wyżywieniem i ubezpieczeniem beneficjentów.

Zajęcia odbywały się w Polichnie, Goleszach i Wolborzu. W projekt wpisany był Piknik Integracyjny zorganizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Wolborzu w partnerstwie z Sołtysem Krzysztofem Czaplą, Radą Sołecką Polichna, OSP i KGW Polichno.

Wśród atrakcji dla dzieci podczas pikniku zorganizowano dmuchane zamki, przejażdżki kucykami, warsztaty, animacje i malowanie buziek. Wszyscy zebrani mogli wziąć udział grach i konkursach dla całych rodzin oraz obejrzeć wozy strażackie i policyjne.

Dużym zainteresowaniem cieszył się konkurs łowienia ryb, w którym wzięło udział kilkudziesięciu uczestników. Laureatom konkursu wręczono statuetki, a wszyscy odznaczeni obdarowani zostali słodkimi upominkami ufundowanymi przez Radę Sołecką Polichna.

Imprezę zakończyła wspólna biesiada przy ognisku. W inicjatywie brała udział Sekretarz Gminy Wolbórz Elżbieta Bijoch.

W organizacji pikniku pomogli: Agnieszka i Michał Szymańscy, Firma Rolmix, Zakład Przetwórstwa Mięsnego Zbigniew Kula, Mariusz Czapla, Kamila Jasek, Andrzej Pełka, Przemysław Stachowiak, Jadwiga i Marek Stachowiak, Bożena Mazerant, którym organizatorzy za pośrednictwem naszej redakcji serdecznie dziękują.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!