Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

50-latka po pijanemu spowodowała kolizję i…

Piotrkowscy policjanci zatrzymali 50-letnią mieszkankę Piotrkowa, która kierowała w stanie nietrzeźwości. Kobieta spowodowała kolizję na parkingu sklepowym i odjechała. Wraz z nią podróżowało również dziecko, a pojazd nie posiadał aktualnych badań technicznych. Już wkrótce odpowie za popełnione czyny. Kierowanie w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

17 stycznia 2023 roku około godziny 14:30 dyżurny piotrkowskiej jednostki otrzymał zgłoszenie, że na jednym z parkingów sklepowych doszło do kolizji. – Jak wynikało ze zgłoszenia kierująca fiestą, po doprowadzeniu do zderzenia odjechała z miejsca. Kierujący fordem, który był osobą pokrzywdzoną pojechał za kobietą. Policjanci piotrkowskiej drogówki od razu pojechali, aby ustalić szczegóły zdarzenia. Jak się okazało, 50-letnia piotrkowianka, na jednym z parkingów przy markecie doprowadziła swoim pojazdem do kolizji z mondeo. Wstępnie nie przyznawała się do tego, twierdząc, że nic takiego nie miało miejsca. Jednak po chwili przyznała się, a fakt odjazdu tłumaczyła tym, że na pojazdach nie widać uszkodzeń. Jak się okazało piotrkowianka kierowała w stanie nietrzeźwości – informuje asp. sztab. Izabela Gajewska z KMP w Piotrkowie Trybunalskim.

Po sprawdzeniu okazało się, że 50-latka ma blisko 2 promile alkoholu w organizmie, a wraz z nią w pojeździe podróżowało również 12-letnie dziecko, któremu nic się nie stało.

Kobieta została zatrzymana. Wkrótce usłyszy zarzuty kierowania w stanie nietrzeźwości. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności. Odpowie również, za spowodowanie kolizji.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!