Fot. Jakub Stanios

Zwycięstwo UKS Concordia

Views: 201

Udany sparing mają za sobą przygotowujący się do rundy wiosennej seniorzy UKS Concordia 1909 Piotrków Tryb. Tym razem pokonali na wyjeździe aspirującego do awansu do klasy okręgowej Skalnik Sulejów 2:0. Obie bramki nasi zawodnicy zdobyli w drugich 45. minutach gry.

– Rozegraliśmy dobre spotkanie i jak najbardziej zasłużenie odnieśliśmy zwycięstwo – mówi Paweł Płomiński, trener. – Wypracowaliśmy sobie zdecydowanie więcej okazji strzeleckich, z których dwie udało się nam zamienić na zdobycz bramkową. Bardziej cieszy mnie fakt, że przez niemal całe spotkanie graliśmy konsekwentnie i ustrzegliśmy się większych przestojów. Także dobrze wyglądaliśmy od strony indywidualnego wyszkolenia technicznego i nie baliśmy się podejmować pojedynków. Kilka razy dobrze zastosowaliśmy pressing i miejscowi mieli spore kłopoty ze swobodnym rozegraniem piłki. To były nasze mocne strony.

Bramki zdobyli: Artur Jędrzejczyk i Dawid Cieślak.
Skład: Grzegorczyk – Kwaśniak, Adamczyk, Stolarski, Ryszka – Mucha, Kępski, Cieślak, Bujakowski, Niepsuj – Jędrzejczyk. Na zmiany weszli: Górski, Bąbski, Maluga, Magdziak, Kuźnicki i Troszok.
W poniedziałek  seniorzy UKS zagrają w Kleszczowie mecz kontrolny z A-klasowym Orłem. 

Komentarzy: 0

Twój adres nie zostanie nigdzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone gwiazdką *