GminyWażne wiadomościWydarzenia

Zwłoki kobiety znaleziono w Pilicy

Ciało 51-letniej kobiety odnalazł wędkarz w Przedborzu. Śledztwo w tej sprawie prowadzi radomszczańska policja pod nadzorem tamtejszej prokuratury. W tej sprawie zatrzymano jedną osobę.

– W niedzielę na wysokości ulicy Cegielnianej mężczyzna który poszedł nad rzekę łowić ryby, zauważył, że o konar drzewa zaczepione są zwłoki ludzkie. Wędkarz o swoim znalezisku poinformował służby ratunkowe. Przybyli na miejsce strażacy wyciągnęli ciało z wody i wtedy okazało się że to 51-letnia mieszkanka Przedborza. Wezwany na miejsce lekarz stwierdził zgon kobiety – informuje podinsp. Wojciech Auguścik Naczelnik Wydziału Prewencji KPP w Radomsku. – Ze wstępnych informacji wynika, że dzień wcześniej 51-kobieta w towarzystwie swojego partnera życiowego oraz innych osób prawdopodobnie nad rzeką spożywała alkohol. W pewnym momencie grupa osób rozeszła się, a 51-latka pozostała tylko z 45-letnim konkubentem. Policjanci dotarli do mężczyzny, jednak był on w stanie upojenia alkoholowego, nie było możliwości wykonania z nim jakichkolwiek czynności procesowych – dodaje naczelnik Auguścik.

Policjanci po konsultacji z prokuratorem podjęli decyzję o zatrzymaniu mężczyzny do wytrzeźwienia i wyjaśnienia tej sprawy w związku z tym, że jako ostatni widział kobietę żywą.

Foro: KPP Radomsko
0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!