Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Znowu sukces! Są pieniądze na leczenie Patryka – „o jeden stres mniej!” – POSŁUCHAJ

Na godzinę 19:30 licznik w zbiórce na leczenie Patryka wskazywał 1 559 582 złote a to nieco ponad 100% potrzebnej kwoty. Kolejny raz ludzie dobrej woli nie zawiedli i pieniądze potrzebne na leczenie 16-latka z Piotrkowa udało się zebrać.

Patryka wsparły 33 734 osoby. To już druga zbiórka w serwisie internetowym. Poprzednio udało się zebrać 2 163 012 zł

– Kochanie nasi „pomagacze”, przyjaciele, znajomi i nieznajomi! Wszystkim Wam z całego serca dziękujemy. Mamy to! Mamy pełny zielony pasek! Mamy 100% na naszej zbiórce. To wspaniała wiadomość, cudowna ulga – mówi w rozmowie z nami Grażyna Wysmyk, mama Patryka. – Muszę powiedzieć, że są pieniądze na leczenie naszego Patryka. O jeden stres mniej. Zdecydowanie nie musimy się już o te pieniądze martwić. Możemy się leczyć, możemy nadal być w Barcelonie i po prostu działać. Mocno wierzymy, że leczenie będzie skuteczne, że w końcu dojdziemy do celu. Mamy nadzieję, że Patryk w końcu będzie zdrowy i to wszystko dzięki Wam! – zwróciła się mama chłopca do wszystkich którzy pomogli w zbiórce.

– Serdecznie dziękujemy, pozdrawiamy, ściskamy. Jesteśmy bardzo, bardzo wdzięczni. Ogromne wyrazy wdzięczności i szacunku dla Was wszystkich, za ogromne zaangażowanie i pomoc za każdą złotówkę i za każdą inicjatywę, na wszelkich portalach. Zdarzyła się cudowna rzecz. Zadziałała lawina ogromnej pomocy, wielkich dobrych serc – dodała Grażyna Wysmyk.

5 4 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!