reklama
Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Zmiana organizacji ruchu na „węźle bełchatowskim”

Od piątku (29.10) nastąpią istotne zmiany w organizacji ruchu na węźle Piotrków Trybunalski Południe (węzeł bełchatowski A1/DK74J).

W wyniku dalszego postępu prac na budowie odcinka autostrady A1 Tuszyn – Piotrków Trybunalski, uruchomiona zostanie łącznica dla kierunku Łódź – Bełchatów, a zamknięta do dalszych prac będzie łącznica dla kierunku Łódź – Piotrków Trybunalski. W praktyce ułatwi to znacznie przejazd z Łodzi w kierunku Zachodnim. Kierowcy jadący w stronę Bełchatowa i Wielunia nie będą już musieli pokonywać 3/4 węzła, tylko bezpośrednio zjadą z węzła na DK74j.

Z kolei jadący od strony Łodzi i Katowic do Piotrkowa Trybunalskiego  będą musieli przemieścić się drogą krajową 74j do ronda po zachodniej stronie węzła (obok magazynów), tam zawrócić (obrazują to załączone grafiki) i pojechać ulicą Generała Sikorskiego w Piotrkowie Trybunalskim.

W czasie wprowadzania nowej organizacji ruchu należy spodziewać się kilku zatrzymań ruchu, które, każdorazowo, nie powinny trwać dłużej niż kilkanaście minut. Jak informują drogowcy, opisywany odcinek można ominąć jadąc DK91.

5 1 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!