Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Zmiana na stanowisku Prokuratora Okręgowego w Piotrkowie

Prokurator Krajowy odwołał Magdalenę Witko z funkcji Prokuratora Okręgowego. Tę funkcję powierzono Jolancie Piwowarskiej.

W oświadczeniu Prokuratury Regionalnej w Łodzi, czytamy:

Mocą decyzji Pana Prokuratora Krajowego powierzono Pani Jolancie Piwowarskiej pełnienie funkcji Prokuratora Okręgowego w Piotrkowie Trybunalskim. Także z dniem 19 kwietnia 2024 roku pełnienie funkcji Prokuratora Okręgowego w Płocku powierzono Pani Małgorzacie Orkwiszewskiej.

Pani prokurator Jolanta Piwowarska dotychczas wykonywała czynności w 1 Wydziale do Spraw Przestępczości Gospodarczej Prokuratury Regionalnej w Łodzi. Natomiast Pani prokurator Małgorzata Orkwiszewska dotychczas pełniła funkcję Prokuratora Rejonowego w Płocku.

Krzysztof Bukowiecki
Rzecznik Prasowy
Prokuratury Regionalnej w Łodzi

Magdalena Witko, pełni obecnie obowiązki w Prokuraturze Regionalnej w Łodzi. To jednak nie jedyne zmiany personalne w piotrkowskiej prokuraturze.

Pan Prokurator Krajowy zdecydował również o odwołaniu z funkcji Zastępcy Prokuratora Okręgowego w Piotrkowie Trybunalskim z dniem 27 marca 2024 roku Pana prokuratora Mirosława Wróbla i powierzył pełnienie tej funkcji Pani prokurator Annie Mosur, która dotychczas pełniła funkcję Naczelnika 1 Wydziału Śledczego w tutejszej Prokuraturze Okręgowej. Pan Prokurator Mirosław Wróbel obecnie pełni obowiązki w Wydziale 1 Śledczym w Prokuraturze Okręgowej w Piotrkowie Trybunalskim.

Magdalena Czołnowska
Rzeczniczka Prasowa
Prokuratury Okręgowej w Piotrkowie
5 1 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!