GminyGrabicaWażne wiadomościWydarzenia

Złodziej meloman z zarzutami

Policjanci z komisariatu policji w Grabicy otrzymali zgłoszenie o kradzieży w szatni pracowniczej jednej z firm. Łupem amatora cudzego mienia były słuchawki bezprzewodowe. Zaangażowanie mundurowych pozwoliło na ustalenie i zatrzymanie sprawcy. 30-latek usłyszał już zarzut kradzieży. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

17 stycznia 2023 roku policjanci przyjęli zawiadomienie o kradzieży słuchawek bezprzewodowych o wartości około 800 złotych. Według zgłoszenia do kradzieży doszło na początku roku, w szatni pracowniczej jednego z magazynów na terenie powiatu. – Sprawą od razu zajęli się grabiccy policjanci. Miejsce zdarzenia nie było objęte monitoringiem, jednak to nie zniechęciło mundurowych. Żmudna i wnikliwa praca stróżów prawa pozwoliła na dotarcie do sprawcy. 14 lutego 2023 roku policjanci dotarli do amatora cudzego mienia. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. 30-latek usłyszał już zarzut kradzieży – informuje asp. sztab. Izabela Gajewska z KMP w Piotrkowie.

Przestępstwo to zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności. Policjanci odzyskali też skradzione mienie, które już wkrótce trafi do właściciela.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!