Wydarzenia

Zawody strzeleckie

Na strzelnicy Polskiego Związku Łowieckiego w Piotrkowie Tryb. odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w strzelectwie z KBKS.

Zawodnicy Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Zawodowego w Bujnach spisali się bardzo dobrze zajmując kolejno II (do pierwszego miejsca zabrakło tylko 6 pkt.) i III miejsce w klasyfikacji drużynowej. Uczestnicy strzelali z odległości 50 m. w pozycji leżącej i klęczącej.

Szkołę reprezentowali: Hubert Bareła, Paulina Rybicka, Mateusz Stempień, Klaudia Stęplewska oraz Natalia Pasińska, Bartłomiej Szymański, Damian Szymański, Igor Sych i Patryk Jankowski. Dodatkowo w klasyfikacji indywidualnej Paulina Rybicka zdobyła IV miejsce a Mateusz Stempień i Natalia Pasińska III miejsce.

Niezwykłą celnością wykazała się Klaudia Stęplewska, która zdobyła I miejsce w klasyfikacji indywidualnej wśród dziewcząt podczas kolejki rozgrywanej we wrześniu jak również zajęła I miejsce w całym rocznym zestawieniu kolejki wiosennej i jesiennej z kbks-u. Okazała się „najlepszym strzelcem” ligi deklasując rywalki i zdobywając ponad 320 punktów.

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane artykuły

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x