GrabicaWydarzenia

Zawody strzeleckie w Grabicy

Jak co roku na przełomie maja i czerwca w Gminie Grabica organizowane są zawody w strzelectwie sportowym. Na strzelnicy sportowej spotkali się reprezentanci 13 jednostek samorządu terytorialnego z całego Powiatu Piotrkowskiego.

W strzeleckie szranki w ramach XX Spartakiady Władz Samorządowych stanęło kilkudziesięciu zawodników, którzy rywalizowali w dwóch kategoriach: strzelanie z broni krótkiej oraz długiej. Tradycyjnie zawody poprzedziła odprawa zawodników na której przypomniano zasady bezpieczeństwa i posługiwania się bronią.

Powody do radości mogła mieć reprezentacja Gminy Grabica, która drużynowo uplasowała się na najwyższym podium, zaś indywidualnie celnym okiem wśród kobiet popisała się radna Alicja Ungier, natomiast wśród mężczyzn Przewodniczący Rady Gminy Grabica Dariusz Kalisiak.

W tym samym dniu rozegrane zostały również zawody o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Grabica, w których I miejsce zajął radny Paweł Bąkowski, II miejsce radny Mariusz Pietraszczyk, zaś III miejsce radny Dariusz Zielonka.

0 0 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane artykuły

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!