reklama
GminyGrabicaWażne wiadomościWydarzenia

Zawody strzeleckie o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Grabica

Tradycyjnie już w Gminie Grabica organizowane są zawody w strzelectwie sportowym. Również w tym roku na strzelnicy spotkali się Radni oraz pracownicy Urzędu Gminy, aby zawalczyć o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Grabica Dariusza Kalisiaka. Podczas zawodów obecni byli przedstawiciele władz Powiatu Piotrkowskiego: Starosta Piotr Wojtysiak, Wiceprzewodniczący Rady Michał Szymański oraz Radny Sylwester Ossowski.

W strzeleckie szranki stanęło kilkunastu zawodników, którzy rywalizowali w dwóch kategoriach: strzelanie z broni krótkiej oraz długiej. Zawody poprzedziła odprawa zawodników na której przypomniano zasady bezpieczeństwa i posługiwania się bronią. Powody do radości miał Radny Mariusz Pietraszczyk, który zajął pierwsze miejsce, na drugim miejscu uplasował się Kierownik Referatu Inwestycji Zbigniew Kałużny, zaś trzecie zaszczytne miejsce zajął Radny Dariusz Zielonka. Indywidualnie celnym okiem wśród kobiet popisała się Radna Alicja Ungier.

Infrastruktura obiektu, jego położenie pozwoliły zorganizować zawody na bardzo wysokim poziomie. A doskonalenie umiejętności strzeleckich, popularyzacja tego sportu przyczyniła się z pewnością do jeszcze większej integracji lokalnego środowiska samorządowego.

4 1 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!