GminyWażne wiadomościWolbórzWydarzenia

Zapraszamy na zawody do Bogusławic

W dniach 9-11.06.23 w Stadzie Ogierów w Bogusławicach odbędą się ZAWODY KRAJOWE W WKKW. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda.

Zmagania zawodów rozpoczną się konkursem ujeżdżania i skoków. W niedzielę odbędzie się próba crossu która wyłoni zwycięzców. Uwieńczeniem zawodów będzie oficjalna dekoracja.

Wszechstronny Konkurs Konia Wierzchowego (WKKW) adresowany jest do wszystkich uprawiających sport konny oraz zainteresowanych końmi i ich hodowlą.

Dla chętnych dodatkowe atrakcje: możliwość przejazdu bryczką (piknik wagon) po terenie stada, zwiedzanie obiektu wraz z przewodnikiem, zjeżdżalnia i zamek dmuchany, oprowadzanie na kucyku dla najmłodszych.

W czasie całych zawodów dostępny będzie duży dobrze zaopatrzony bar serwujący posiłki domowe, ale nie tylko. Na niedzielę zaplanowano otwarcie strefy Grill Bar.

Honorowy Patronat nad przedsięwzięciem objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Robert Telus, Starosta Powiatu Piotrkowskiego Piotr Wojtysiak oraz Burmistrz Miasta Wolbórz Andrzej Jaros.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!