Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Zabójstwo na Wierzejach. Wnuczka zamordowała babcię? – jest oświadczenie prokuratury

Przypomnijmy, że chodzi o śledztwo które od czwartku prowadzi piotrkowska prokuratura. W jednym z domów na osiedlu Wierzeje ujawniono zwłoki 75-letniej kobiety. W tej sprawie zatrzymano jedną osobę. Dziś rzeczniczka Prokuratury Okręgowej wydała w tej sprawie krótkie oświadczenie.

Prokuratura Rejonowa w Piotrkowie Trybunalskim prowadzi śledztwo w sprawie pozbawienia życia w dniu 11 marca 2021r. 75 letniej Ireny S. w jednym z domów jednorodzinnym w Piotrkowie Tryb. na osiedlu Wierzeje, tj. o czyn z art. 148§1kk.  Prokuratura w dniu dzisiejszym  zaplanowała przeprowadzenie sekcji zwłok Ireny S., a następnie przeprowadzenie czynności procesowych z udziałem zatrzymanego domniemanego sprawcy czynu.    

Mając na względzie początkową fazę śledztwa oraz jego rozwojowy charakter nie można na dzień dzisiejszy udzielić bliższych informacji.  

Magdalena Czołnowska-Musioł
Rzecznik Prasowy Prokuratury Okręgowej w Piotrkowie Trybunalskim

Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że sprawca morderstwa jest spokrewniony z ofiarą. Ma nią być 17-letnia wnuczka Ireny S. Młoda dziewczyna po dokonaniu zbrodni uciekła, o czym poinformowała swoją koleżankę. 17-latkę w okolicznych lasach poszukiwali policjanci, a także strażacy na jeziorze Bugaj.

Sprawcy, zgodnie z kodeksem karnym grozi kara od 8 do 25 lat pozbawienia wolności albo nawet dożywocie.

4.3 3 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!
%d bloggers like this: