Piotrków TrybunalskiWydarzenia

Za nami Gala Wolontariatu!

Podczas wtorkowej gali, poznaliśmy Wolontariusza Roku oraz Wolontariusza Publiczności. Plebiscyt zorganizowało Stowarzyszenie Harc. Laureatką plebiscytu „Wolontariusz Roku 2019” została Urszula Ratajczyk, nauczycielka z SP2. Natomiast „Wolontariuszem Publiczności” został Adrian Cieciura z ZSP i PO-W nr 3 w Piotrkowie Trybunalskim.

– Wzruszeni, to słowo samo nam się ciśnie na usta po podsumowaniu wtorkowej Gali Wolontariatu 2019. Bardzo dziękujemy wszystkim nominowanym oraz wszystkim gościom, którzy uświetnili swoją obecnością to wyjątkowe i ważne dla wolontariuszy wydarzenie. Specjalne podziękowania przesyłamy również do wszystkich osiemnastu instytucji, które zgłosiły swoich kandydatów do Plebiscytów. To fantastyczne, że wspólnie możemy docenić rolę ich codziennej działalności i podziękować za wszelkie, tak zresztą różnorodne dokonania. Wasza aktywność i udział w tym przedsięwzięciu pozostanie na długo w naszej pamięci, jesteście WSZYSCY cudowni – powiedział po gali Marcin Jończyk, szef Stowarzyszenia Harc.

Laureatką plebiscytu została Urszula Ratajczyk, nauczycielka z SP2. nominowana przez Stowarzyszenie Help PT. Wieloletnia działaczka na rzecz propagowania idei wolontariatu wśród gimnazjalistów i uczniów. Kapituła Plebiscytu doceniła różnorodność i systematyczność działań pomocowych o zasięgu nie tylko szkolnym, lokalnym ale także krajowym.

Z kolei „Wolontariuszem Publiczności” został uczeń piotrkowskiej budowlanki Adrian Cieciura, który zdobił 8 763 głosów. Ogólnie w plebiscycie oddano 25 485 głosów.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!
%d bloggers like this: