GrabicaWydarzenia

Za kratki za rozbój i nielegalne posiadanie broni

Piotrkowscy policjanci zatrzymali 54-letniego mieszkańca gminy Grabica. Mężczyzna podejrzany jest o rozbój, a także znęcanie oraz posiadanie broni i amunicji bez zezwolenia. Za popełnione przestępstwa grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Kilka dni temu dyżurny piotrkowskiej komendy otrzymał niepokojące zgłoszenie od mieszkanki powiatu piotrkowskiego. Z relacji kobiety wynikało, że jej były mąż przewrócił ją na ziemię. Bezbronnej ukradł telefon komórkowy oraz pieniądze, które miała na codzienne potrzeby. Zaalarmowani o sprawie funkcjonariusze bardzo dokładne sprawdzili sytuację rodziny. Okazało się, że 54-latek znęcał się nad wspólnie z nim zamieszkującą byłą żoną. Mężczyzna został zatrzymany. Podczas przeszukania pomieszczeń gospodarczych, mundurowych zainteresowały przestrzeliny na znajdujących się tam przedmiotach użytkowanych przez sprawcę. Podejrzenia policjantów, że może on posiadać broń, potwierdziły się. Okazało się, że podejrzewany ukrył w polu dwie jednostki broni i amunicję. Zabezpieczone przedmioty zostaną poddane specjalistycznym badaniom laboratoryjnym.

54-leni mieszkaniec powiatu piotrkowskiego usłyszał już prokuratorskie zarzuty rozboju, znęcania się oraz posiadania broni i amunicji bez zezwolenia. Za popełnione przestępstwa grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności. Na wniosek prokuratora rejonowego sąd zdecydował o 3 miesięcznym areszcie tymczasowym dla mężczyzny.

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Bolo
Bolo
2 grudnia, 2018 20:30

Bardzo dobrze jednego kłusownika mniej……widać, że broń to jakieś przeróbki…..

Powiązane artykuły

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x