Ważne wiadomościWola KrzysztoporskaWydarzenia

Wkrótce otwarcie wiaduktu w Siomkach

Jeszcze w czerwcu wykonawca przebudowy drogi powiatowej Piotrków – Jeżów i wiaduktu w miejscowości Siomki zamierza otworzyć dla ruchu pojazdów przejazd zamkniętą od 7 miesięcy drogą.

Wkrótce na obiekcie ułożone zostaną odpowiednie warstwy asfaltowe i po ich zastygnięciu będzie można podjąć decyzję o przekierowaniu ruchu na zmodernizowany obiekt. – To z pewnością bardzo dobra wiadomość dla osób, które codziennie dojeżdżają do Piotrkowa korzystając z objazdów przez miejscowość Gąski czy Glina – zauważa Zbigniew Starosta Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Piotrkowie.

I choć inwestycja za blisko 6 mln złotych jest niemalże na ukończeniu to wykonawca prowadzić będzie jeszcze prace pod samym wiaduktem i wspólnie z Zarządem Dróg Powiatowych w Piotrkowie wyremontuje zniszczone fragmenty drogi gminnej od Krzyżanowa do Bujen, gdzie poprowadzony jest objazd i jak widać na zdjęciu na bieżąco dbają o jego przejezdność służby drogowe.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Arek
Arek
8 czerwca, 2021 16:36

„jak widać na zdjęciu na bieżąco dbają o jego przejezdność służby drogowe”. To jest chyba żart. Droga łatana jest raz kilka miesięcy, ciągle powstające dziury niszczą zawieszenia aut. Ja osobiście mam pokrzywione felgi, za wymianę których nikt mi nie zwróci. Jakość tego objazdu to jeden wielki skandal. ???

Asia
Asia
11 czerwca, 2021 16:48

Mam nadzieje że przestaną jeździć piraty drogowe przez glinę bo aż strach stać Na drodze z dziećmi szczególnie gdy czekają na autobus rano do szkoły.

Polecamy

Back to top button
2
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!