GminyGrabicaWażne wiadomościWydarzenia

Wigilia organizacji społecznych z Gminy Grabica

Dużymi krokami zbliżają się Święta. Przedświąteczny czas jest dobrym momentem, by nie tylko zjednoczyć się w rodzinie, ale także społecznie, dlatego w Krzepczowie odbyła się Wigilia, zorganizowana przez Gminny Związek Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych oraz Zarząd Oddziału Gminnego OSP w Grabicy.

Na wydarzenie przybyli m. in. proboszcz parafii w Krzepczowie Adam Stańdo, gospodynie z Gminy Grabica, reprezentanci Ochotniczych Straży Pożarnych oraz przedstawiciele władz samorządowych. Nie zabrakło serdecznych życzeń i wigilijnych potraw, a świąteczną atmosferę podkreślił koncert w wykonaniu Młodzieżowej Orkiestry Dętej.

Była to okazja, by wymienić poglądy, podyskutować o minionym czasie i o nadziejach związanych z nadchodzącym Nowym Rokiem.

Wójt Gminy Grabica Krzysztof Kuliński złożył wszystkim obecnym życzenia wszelkiej pomyślności, a także zdrowia-tak ważnego szczególnie w obecnym czasie. Na ręce przedstawicieli organizacji złożył również podziękowania za dobrą współpracę z Samorządem. Podkreślił, iż wiele przedsięwzięć realizowanych na terenie Gminy Grabica nie udałoby się wykonać, bez ich nieodzownej pomocy i zaangażowania. – Należy zaznaczyć, iż działalność organizacji społecznych stanowiła i nadal stanowi wartość nie do przecenienia. Na terenie Gminy działa ich wiele, na szczególne słowa uznania zasługują Panie z KGW i Strażacy z OSP. Koła odgrywają znaczącą rolę w integracji lokalnego środowiska, chętnie angażują się w życie Gminy. Biorą udział w wydarzeniach kulturalnych, przy okazji promując swoje miejscowości. W ich szeregach znajdziemy osoby twórcze, udzielające się społecznie, krzewiące kulturę i pielęgnujące tradycje. – powiedział wójt.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!
%d bloggers like this: