Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Więcej policyjnych kontroli związanych z obostrzeniami

W związku z ciągłym wzrostem liczby zachorowań na Covid-19 w ostatnich dniach piotrkowscy policjanci zwiększyli liczbę kontroli związaną z wprowadzonymi obostrzeniami. Funkcjonariusze za każdym razem będą reagować na niestosowanie się do panujących obostrzeń.

– Kolejne wzrosty liczby dziennych zachorowań są alarmujące. Wprowadzone kolejne obostrzenia mają spowodować spadek tej liczby oraz ochronę naszego zdrowia oraz życia. Stosowanie się do panujących przepisów uchroni nas od zachorowania, ale również my w przypadku roznoszenia wirusa uchronimy przed nim innych. To ciężki czas dla nas wszystkich, dlatego tak ważne jest stosowanie się do panujących przepisów. Zakrywanie ust i nosa, dystans społeczny oraz ograniczanie kontaktów w znacznym stopniu mogą uchronić nas przed chorobą – informuje asp. Izabela Gajewska z KMP w Piotrkowie.

Dlatego podczas realizacji swoich działań, policjanci za każdym razem będą reagować na niestosowanie się do przepisów. Funkcjonariusze sprawdzają czy mieszkańcy stosują się do obowiązku zasłaniania ust i nosa, dystansu społecznego. Kontrolują też przewoźników oraz transport komunikacji miejskiej pod kątem ilości przewożonych osób oraz obowiązku zakrywania ust i nosa. Takie działania mają na celu ustrzec nas przed zachorowaniem, ale również spowodowanie spadku ilości osób zakażonych wirusem.

5 1 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!