WolbórzWydarzenia

W Wolborzu będzie się działo…

14 września 2021 godz. 10.00 – Miejska Biblioteka Publiczna w Wolborzu zaprasza na Narodowe Czytanie, podczas którego zobaczymy spektakl Wariacje z Dulskiej, czyli rzecz o kołtunerii i miłości na podstawie „Moralności pani Dulskiej” Gabrieli Zapolskiej, w którym zaprezentuje się Amatorski Teatr Dorosłych z WCK, gościnnie w roli Hanki Patrycja Sikora.

14 września 2021 godz. 11.00 – Miejska Biblioteka Publiczna w Wolborzu organizuje odsłonę projektu ,,Poznaj siebie przez muzyczne korzenie” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Czytelnicy biblioteki wysłuchają koncertu muzyków z Antidotum Quartet, którego celem będzie przekonanie odbiorców, że muzyka klasyczna może mieć nowoczesny wydźwięk, wykonanie, bez zatracenia na swojej wartości, a na zaciekawieniu beneficjentów zupełnie inną odsłoną klasyki.

17 września 2021 roku godz. 19.00 – kolejna edycja Gali Wirtuoz Challenge pod patronatem Burmistrza Wolborza oraz Polskiego Związku Kickboxingu w Hali Sportowej w Wolborzu. To już szósta edycja, tym razem pod nazwą Wirtuoz Challenge 6 Młoda Krew. W gali zobaczymy 16 pojedynków w formule MMA oraz K1, gdzie zaprezentują się zawodnicy lokalni z Gminy Wolbórz, jak Klaudiusz Goss czy Adrian Dziubałtowski oraz utytułowani medaliści Mistrzostw Świata i Europy z całej Polski. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Wirtuoz, a partnerem strategicznym Powiat Piotrkowski. Sponsorem głównym została firma Ekoprime, a patronem medialnym Piotrkowski.24.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!