GminyGorzkowiceWażne wiadomościWydarzenia

W Szkole Podstawowej w Krzemieniewicach uczyli się udzielania pierwszej pomocy

Młodzież ze szkoły w Krzemieniewicach przeszli szkolenie z udzielania pierwszej pomocy. Młodzież obejrzała także wóz strażacki. Na koniec druhowie zafundowali uczniom kąpiel w pianie strażackiej.

Szkołę Podstawową w Krzemieniewicach odwiedzili niecodzienni goście – strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Krzemieniewicach: Zbigniew Włodarczyk, Tomasz Orziński, Jakub Ciesielski, Mirosław Figa oraz Patrycja Figa. W spotkaniu uczestniczył również wójt gminy Gorzkowice Alojzy Włodarczyk.

– Dzieci z bliska miały możliwość podziwiać wyposażenie, jakim dysponują strażacy podczas swojej ciężkiej i odpowiedzialnej pracy. Podczas spotkania nasi wychowankowie pogłębili swoją wiedzę oraz dowiedzieli się, jak postępować w sytuacjach zagrożenia oraz poznali zakres odpowiedzialnej, wielozadaniowej i jakże pożytecznej pracy strażaków – relacjonują nauczyciele z krzemieniewickiej podstawówki.

Wójt Alojzy Włodarczyk serdecznie podziękował druhom z OSP Krzemieniewice za przekazanie cennych wskazówek dotyczących zachowań ratujących zdrowie i życie oraz za ogromne zaangażowanie jednostki w bezpieczeństwo mieszkańców.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!