AleksandrówWydarzenia

W Starej będzie nowa strażnica

Na terenie gminy Aleksandrów realizowane jest kolejne ważne zadanie inwestycyjne. To przebudowa strażnicy w miejscowości Stara.

Projekt gminy Aleksandrów dofinansowany jest w ramach RPO WŁ, i polega na poprawie bazy infrastrukturalnej o charakterze kulturalnym w gminie. Inwestycja obejmuje roboty budowlane polegające na przebudowie i rozbudowie obiektu, w celu poprawy stanu technicznego, dostosowania do potrzeb użytkowników, poprawie dostępności i jakości oferowanych usług kulturalnych. Dzięki projektowi powstanie nowy obiekt w formule świetlicy wiejskiej. Kwota dotacji dla gminy Aleksandrów wyniesie 85 % wydatków kwalifikowanych, czyli niemal 371 tysięcy złotych. Pozostałe 15 % pochodzić będzie ze środków gminy Aleksandrów. Realizacja tego zadania przewidziana jest do końca listopada.

Tagi

Powiązane artykuły

9
Dodaj komentarz

avatar
5 Komentarzy artkułu
4 Odpowiedzi
0 Obserwują
 
Robi furorę!
Gorący komentarz!
2 Osób komentujących
PiotrekBartSprawiedliwyMieszkanka Ostatnio skomentowali
  Subskrybuj dyskusję  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
mieszkaniec
Gość
mieszkaniec

Centrum Kultury potrzebne! Pozostaje pytanie, czy mieszkańcy gminy będą mogli z niego korzystać ? Czy tylko bezustannie przyjaciele władców?

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Z centrum z pewnością będzie mógł korzystać każdy chętny, to przecież nasze wspólne dobro. Nie ma co martwić się na zapas, wystarczy już, że jedna Pani na portalach społecznościowych zamartwia się, że dostanie zakaz wejścia do obiektu jeszcze przed jego powstaniem. Szkoda zdrowia

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Buduje się świetlice żeby niszczały, dzieci i młodzież nie korzysta bo są pozamykane, a klucze ciężkie do zdobycia. Po co więc budować no chyba, że do zakrapianych imprez.

J23
Gość
J23

Nie lepiej za te pieniądze zorganizować darmowe zajęcia dla dzieci w szkołach? W Skotnikach nie dzieje się nic, Siucice traktują remizę jak własność. Ciechomin sypie się.

Sprawiedliwy
Gość
Sprawiedliwy

Radzę się zapoznać z zajęciami w szkołach a nie głupio komentować skoro się pojęcia nie ma! Dostałeś 500+ to dodatkowe atrakcje sobie funduj

Bart
Gość
Bart

Jeśli obecna infrastruktura zapewnia rozwój kulturalny to po co budować nowy obiekt?

Anonimowo
Gość
Anonimowo

To kłamstwo i oszczerstwa. Nie jestem mieszkanka waszej gminy a sale juz kilkakrotnie wynajmowalam na rodzinne spotkania. Nigdy mi nie odmówiono a panie które tam gotują i pomagają to powinny być noszone na rękach przez wójta. 🙂

Mieszkanka
Gość
Mieszkanka

Fajnie, że gmina się tak rozbudowuje, tylko pogratulować Włodarza, który inwestuje , stara się, żeby ludziom było lepiej. Jedni docenią, inni będą jak zwykle krytykować. Pięknie się robi u nas w gminie, nowe drogi, sala się buduje , teraz Centrum . Cieszę się, że tu mieszkam.

Piotrek
Gość
Piotrek

Kiedy zostanie wybudowana strażnica w Dąbrowie? W najbardziej aktywnej jednostce rozebrano część budynku z kuchnią i kotłownią. Tak gmina dba o bezpieczeństwo mieszkańców

Back to top button
Close
Close