AleksandrówWydarzenia

W Starej będzie nowa strażnica

Na terenie gminy Aleksandrów realizowane jest kolejne ważne zadanie inwestycyjne. To przebudowa strażnicy w miejscowości Stara.

Projekt gminy Aleksandrów dofinansowany jest w ramach RPO WŁ, i polega na poprawie bazy infrastrukturalnej o charakterze kulturalnym w gminie. Inwestycja obejmuje roboty budowlane polegające na przebudowie i rozbudowie obiektu, w celu poprawy stanu technicznego, dostosowania do potrzeb użytkowników, poprawie dostępności i jakości oferowanych usług kulturalnych. Dzięki projektowi powstanie nowy obiekt w formule świetlicy wiejskiej. Kwota dotacji dla gminy Aleksandrów wyniesie 85 % wydatków kwalifikowanych, czyli niemal 371 tysięcy złotych. Pozostałe 15 % pochodzić będzie ze środków gminy Aleksandrów. Realizacja tego zadania przewidziana jest do końca listopada.

0 0 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
mieszkaniec
mieszkaniec
12 sierpnia, 2018 13:11

Centrum Kultury potrzebne! Pozostaje pytanie, czy mieszkańcy gminy będą mogli z niego korzystać ? Czy tylko bezustannie przyjaciele władców?

Anonimowo
Anonimowo
Reply to  mieszkaniec
14 września, 2018 10:31

Z centrum z pewnością będzie mógł korzystać każdy chętny, to przecież nasze wspólne dobro. Nie ma co martwić się na zapas, wystarczy już, że jedna Pani na portalach społecznościowych zamartwia się, że dostanie zakaz wejścia do obiektu jeszcze przed jego powstaniem. Szkoda zdrowia

Anonimowo
Anonimowo
13 sierpnia, 2018 21:23

Buduje się świetlice żeby niszczały, dzieci i młodzież nie korzysta bo są pozamykane, a klucze ciężkie do zdobycia. Po co więc budować no chyba, że do zakrapianych imprez.

J23
J23
20 sierpnia, 2018 10:13

Nie lepiej za te pieniądze zorganizować darmowe zajęcia dla dzieci w szkołach? W Skotnikach nie dzieje się nic, Siucice traktują remizę jak własność. Ciechomin sypie się.

Sprawiedliwy
Sprawiedliwy
Reply to  J23
7 września, 2018 22:57

Radzę się zapoznać z zajęciami w szkołach a nie głupio komentować skoro się pojęcia nie ma! Dostałeś 500+ to dodatkowe atrakcje sobie funduj

Bart
Bart
Reply to  Sprawiedliwy
9 września, 2018 07:43

Jeśli obecna infrastruktura zapewnia rozwój kulturalny to po co budować nowy obiekt?

Anonimowo
Anonimowo
Reply to  J23
13 września, 2018 05:36

To kłamstwo i oszczerstwa. Nie jestem mieszkanka waszej gminy a sale juz kilkakrotnie wynajmowalam na rodzinne spotkania. Nigdy mi nie odmówiono a panie które tam gotują i pomagają to powinny być noszone na rękach przez wójta. 🙂

Mieszkanka
Mieszkanka
3 września, 2018 09:50

Fajnie, że gmina się tak rozbudowuje, tylko pogratulować Włodarza, który inwestuje , stara się, żeby ludziom było lepiej. Jedni docenią, inni będą jak zwykle krytykować. Pięknie się robi u nas w gminie, nowe drogi, sala się buduje , teraz Centrum . Cieszę się, że tu mieszkam.

Piotrek
Piotrek
18 września, 2018 08:11

Kiedy zostanie wybudowana strażnica w Dąbrowie? W najbardziej aktywnej jednostce rozebrano część budynku z kuchnią i kotłownią. Tak gmina dba o bezpieczeństwo mieszkańców

Powiązane artykuły

Back to top button
9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!