Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

W SP10 powstaje klasa artystyczna. Jest porozumienie z MOK

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 10 oraz Miejskiego Ośrodka Kultury, podpisali porozumienie o współpracy. Na jego mocy, w „dziesiątce” powstaje klasa artystyczna. Pierwsze zajęcia odbędą się w połowie miesiąca.

Zgodnie z podpisanym dokumentem, zajęcia rozpoczną się po 15 września i będą odbywały się w budynku MOK. – Każdego dnia po zakończonych lekcjach w szkole, dzieciaki będą przyprowadzane do MOKu na trzy godziny. Potem, w zależności od tego czy dziecko ma spędzać czas na świetlicy czy nie, będzie zaprowadzane przez naszego pracownika do szkoły. W przeciwnym wypadku, odbiorą je rodzice – powiedział w rozmowie z nami dyrektor szkoły Michał Czarczyk. – W zajęciach wokalno-tanecznych, tanecznych, teatralnych i plastycznych uczestniczyć będzie ponad 35 osób z klas pierwszch – dodał dyrektor.

– Przede wszystkim systematyczna praca z grupą, daje większe możliwości osiągnięcia pozytywnych efektów. Nasi instruktorzy to specjaliści, dodatkowo specjalnie wyposażone sale do zajęć artystycznych, dają większe możliwości rozwijania talentów. Ponadto, raz na dwa miesiące, dzieci będą uczestniczyć w specjalnych pokazach, które będą dawać szanse rodzicom na obejrzenie postępów w nauce – mówi Elżbieta Łągwa Szelagowska.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!