Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

W Piotrkowie odbędzie się Forum Organizacji Pozarządowych

Urząd Miasta wraz z Centrum Opus będzie organizatorem Forum Organizacji Pozarządowych, którego celem będzie wzmocnienie roli trzeciego sektora we współrządzeniu miastem. Prezydent Juliusz Wiernicki spotkał się z Łukaszem Waszakiem-prezesem Centrum Opus. Organizacja ta od 25 lat wspiera współpracę samorządów z organizacjami pozarządowymi.

Już we wrześniu magistrat wraz z Centrum Opus zorganizuje Forum Organizacji Pozarządowych, którego celem będzie wzmocnienie roli trzeciego sektora we współrządzeniu miastem. Kolejnym krokiem we wzajemnej współpracy będzie rozwój projektów w zakresie ekonomii społecznej, inkubatorów dla grup nieformalnych oraz wspólne przedsięwzięcia angażujące młodzież, seniorów, przedsiębiorców, aktywistów, liderów.

Jestem pewny, że nasi mieszkańcy mają potencjał i kreatywność, którymi chcą się dzielić z innymi. Trzeba tylko wyjść im naprzeciw i zagospodarować jako dobro wspólne- podsumował spotkanie prezydent Juliusz Wiernicki.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
wtaczywewta
wtaczywewta
6 lipca, 2024 18:39

Na e….. znowu cenzura a przecież jest napisane u nich 'Portal e….. nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.’ Sprytne, bez logowania, każdy pisze co chce ale nie wszyscy to przeczytaja, oni tak. Pachnie to..

Polecamy

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!